Mama nešiojo pastoti negalėjusios dukters kūdikį: po mėnesio įvyko stebuklas

Kai gydytojai Kelsi Pierce pasakė, kad ji niekada negalės pastoti, jos mama Lisa Rutherford savanoriškai tapo dukros surogatine motina. Tačiau praėjus kiek daugiau nei mėnesiui po sėkmingo embriono perkėlimo, Pierce gavo naujienų, apie kurias visada svajojo: ji taip pat buvo nėščia.

10

Dabar, po trejus metus trukusių širdį varginančių nevaisingumo kovų, Pierce yra motina dviem mergaitėms – seserims, kurios gimė beveik dviejų mėnesių skirtumu.

Kelsi pasakoja, kad su vyru Kyle‘u labai norėjo susilaukti vaikų, tačiau nepavykus pastoti, jie kreipėsi į gydytojus. Moteriai buvo pasakyta, kad ji turi rimtų problemų su kiaušidėmis ir kiaušintakiais, todėl jai ir nepavyksta pastoti.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtina istorija: šeimai likimas atsiuntė dvigubą stebuklą

Tačiau pora nenuleido rankų, o Kelsi išbandė praktiškai viską – vaistus, akupunktūrą, skirtingas dietas, daugybę operacijų ir tyrimų.

„Mes išleidome 60 tūkstančių dolerių, visas savo gyvenimo santaupas, bandydami pastoti. Tačiau gydytojai pasakė, kad tai tiesiog nėra įmanoma. Buvau sužlugdyta, nes visada norėjau būti mama. Net ir po kiekvieno nesėkmingo gydymo turėjome vilties, todėl išgirsti, kad vis tik niekas neveikia, buvo labai sunku“, – prisimena Kelsi.

Galiausiai sutuoktiniams buvo pasiūlyta apsvarstyti surogatinės motinos galimybę, tačiau, kai sužinojo, kad ji gali kainuoti daugiau nei 100 tūkstančių dolerių, suprato – tokių pinigų jie neturi“

„Žinojome, kad niekada negalėsime sau to leisti.“

Tačiau jos mama Lisa norėjo padėti įgyvendinti dukters svajonę tapti mama. Ji žurnale perskaitė straipsnį apie kitą surogatinę motiną, kuri buvo keleriais metais vyresnė už ją ir nešiojo savo dukters kūdikį.

„Man buvo labai svarbu padėti dukrai ir jos vyrui įgyvendinti svajonę, nes aš žinojau, ką reiškia susilaukti vaiko, koks stebuklas tai yra. Žinojau, kad jie neturi tokių pinigų, todėl tai buvo vienintelis pasirinkimas“, – insider.com sakė Lisa.

REKLAMA

Nors jos dukra su vyru jaudinosi dėl rizikos, kurią sukelia mamos amžius (jai buvo 53-eji), gydytojai užtikrino, kad tai bus saugu. Taip vasario 7 dieną Lisai buvo atliktas embriono perkėlimas ir netrukus ji sužinojo, kad yra nėščia.

Kelsi jautėsi pakylėta, o kad to nebūtų per maža, praėjus vos mėnesiui, pati pamatė teigiamą nėštumo testą. Ji nebesilankė pas vaisingumo gydytojus ir nevartojo specialių vaistų, tačiau testą pasidarė, nes buvo įpratusi.

„Negalėjau patikėti ir buvau šokiruota, kai pamačiau, kad laukiuosi. Išbandėme tiek dalykų ir niekas neveikė... O tada mums atsiuntė dvigubą stebuklą“, – šypsosi Kelsi.

Tad ji su savo mama laukėsi kartu tuo pačiu metu, dalijosi patirtimi, palaikė viena kitą ir sako, kad ši patirtis buvo nuostabi. Jos pagimdė kūdikius maždaug dviejų mėnesių skirtumu ir dabar yra nepaprastai laimingos.

„Neįtikėtina, kad pagaliau esu mama. Ir dar net dviejų mergaičių! Man tiesiog patinka jas laikyti, spoksoti, nes jos yra tobulos. O mano mama man padėjo įgyvendinti didžiausią svajonę, aš amžinai jai būsiu dėkinga už nesavanaudiškumą“, – sako Kelsi.

Moteriai antrina jos mama Lisa:

„Geriausias jausmas matyti savo dukrą tokią laimingą ir tapusia mama. Ji yra be galo gera mama, tai tarsi užkoduota jos genuose. Džiaugiuosi padėjusi įgyvendinti tai, kad ji su vyru turės du vaikus, nepaprastai džiaugiuosi savo anūkėmis.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų