Mama 16-metės dukros prašo susimokėti už nuomą: internautai turi ką pasakyti

Mama atskleidė, kad paprašė savo 16-metės dukters prisidėti prie namų ūkio išlaidų, tačiau jos dukra kategoriškai atsisakė.

„Mumsnet“ forume mama paaiškino, kad jos dukrai spalio pabaigoje sukanka 17 metų, o vasarą ji pradėjo profesinę praktiką su 14,5 tūkstančio svarų sterlingų metiniu atlyginimu.

Jos dukra neturi jokių finansinių įsipareigojimų, išskyrus tai, kad ji kasdien perka sau pietus, o mama sako, kad jai to daryti nereikia, nes namuose yra maisto, rašo thesun.co.uk.

Prašo mokėti 50 svarų per savaitę

„Aš paprašiau jos prisidėti prie namų ūkio išlaidų − 50 svarų per savaitę“, − rašo ji.

„Už tą sumą ji bus aprūpinta maistu, skalbimu, karštu vandeniu, kurį galės naudoti kiek norės,  bus nuvežta ten, kur nori, beveik kada tik panorės, bei kasdien į ir iš darbo (ten kur mes gyvename autobusai nekursuoja).

Na, ji privertė mane pasijusti blogiausia mama pasaulyje. Aš paaiškinau, kad dabar netekome už ją vaiko išmokos, ir bijau, kad jos tėtis to skirtumo nepadengs, o mūsų išlaidos liko tos pačios ar net padidėjo“.

Motina taip pat paprašė 16-metės susimokėti telefono sąskaitą po to, kai liepos mėnesį jai buvo nupirktas naujutėlis „iPhone X“, o dukra prižadėjo, kad už telefoną mokės pati.

Ji pridūrė: „Iš jos negavau dar nė penso, bet mūsų telefonų sąskaita yra viena, tad jei nesumokėsime, sugadinsime savo kredito reitingą. Iš jos indėlio apmokėtume ir vairavimo pamokas. Ir ji tikisi automobilio, kai išlaikys egzaminą“.

Palaiko mamos norą

Nors moteris iš pradžių manė, kad jos prašymas yra teisingas, dukros reakcija privertė ją suabejoti. Ji klausė, ar elgiasi neprotingai ir ką jie darytų, jei jų vaikas atsisakytų mokėti.

Daugelis komentatorių palaikė mamos sprendimą.

„Jūsų prašymas nėra nepagrįstas! 16-metė, beveik 15 tūkstančių per metus, turi įnešti tam tikrą sumą, kad ir simbolinę. Likusius ji gali taupyti ir jai tai garantuotų gerą finansinę padėtį. Jei ji „nuspręstų nemokėti“, tada gali nuspręsti išsinuomoti „savo“ būstą“, − rašė vienas.

Kitas pridūrė: „Kai perskaičiau temos pavadinimą, maniau, kad gal šiek tiek negražu, tačiau persigalvojau ir manau, kad, galbūt, dukrą per daug lepinate. Būčiau linkęs baigti vežiojimą,  vairavimo pamokas ir telefoną − leiskite jai pačiai tvarkytis ir apmokėti šiuos dalykus“.

Kažkas kitas pasakė, kad jei dukra nenori mokėti, tada mama gali imtis įvairių dalykų.

Jis paaiškino: „Jei ji neprisideda prie išlaidų, negaminkite jai maisto, neleiskite jai naudotis skalbimo priemonėmis ir pan. Be jokios abejonės, jokio vežiojimo ar skalbimo. Jei ji nenori mokėti už savo prabangą ir nesuvokia, kad iš tiesų esate labai dosni, ji gali susimokėti už viską, ko jai reikia“.

Nepaisant didelio komentatorių palaikymo, buvo ir kitų, kurie nesutiko su moterimi.

„Žinoma, kad jūs elgiatės neprotingai. Jūs prašote 16-metį vaiką susimokėti, kad gyvena savo namuose. Jei negalite išlaikyti vaiko, tai gal nereikėjo jo ir gimdyti?“, − piktinosi vienas asmuo.

Antrasis pridūrė: „Dabar jauniems žmonėms gyvenimas yra tikrai sunkus, todėl nusipirkti namą ar tiesiog išgyventi yra sunkiau nei bet kada, todėl susitaupyti jai būtų puiku“.


Rašyti komentarą...
M
Mama
2021-09-07 06:28:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš pati gyvenu su mama.Nors abidvi jau pensininkės,bet aš prisidedu sektiek pinigais.Ir valgyt darau,kambarius tvarkau.Nes mama virš 90m.Stengiuosi palengvinti jos dalią.Juk taip negražu,neprisidėjo nei kiek ir nepadėti ūkyje.
Atsakyti
0

S
Saulė
2021-09-08 23:03:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau mama neprašytū,eiti dirbti,ar panašei,kai jai šešioliką,bet turėdama tiek pinigū,ir50,ar čia daug,.čia mama tik lašelio paprašė,.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų