• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ar dydis svarbus? Tai amžinas klausimas, kuris iki šiol būdavo aptarinėjamas su humoru. Tačiau Londono King‘s koledžas naujausiame tyrime ištyrė varpos dydžio reikšmę seksualiniam malonumui.

Ar dydis svarbus? Tai amžinas klausimas, kuris iki šiol būdavo aptarinėjamas su humoru. Tačiau Londono King‘s koledžas naujausiame tyrime ištyrė varpos dydžio reikšmę seksualiniam malonumui.

REKLAMA

Tyrime dalyvavo dvylika heteroseksualių porų. Vyrams buvo duoti silicio žiedai, kuriuos šie turėjo uždėti ant susijaudinusios varpos, kad dirbtinai sumažintų įsiskverbimo gylį.

Žiedai buvo sukurti skirtingai. Vieni dydžiui nepadarė jokios įtakos, o kiti sumažino varpos ilgį 2,5 cm, 3,8 cm arba 5 cm. Poroms buvo liepta su kiekvienu žiedu mylėtis keletą kartų.

Pajuto skirtumą

Moteriai nebuvo pasakyta, koks žiedas buvo naudojamas. Po kiekvieno karto, ji turėdavo įvertinti bendrą seksualinį malonumą, seksualinį malonumą lytinių santykių metu ir emocinį ryšį su partneriu skalėje nuo 0 iki 100.

Tyrimas parodė, kad sumažinus įsiskverbimo gylį, statistiškai reikšmingai sumažėjo bendras seksualinis malonumas.

Pagrindinis tyrimo autorius David Veale sako, kad iš pradžių manė, jog įsiskverbimo gylis moterims nebus svarbus:

REKLAMA
REKLAMA

„Nustatėme, kad sumažinus įsiskverbimo gylį 2,5 cm, statistiškai reikšmingai sumažėjo ir patirto malonumo kiekis. Žinoma, kuo ilgesnė varpa, tuo mažesnė tikimybė, kad žiedai turės įtakos seksualiniam malonumui. Tačiau nedidelė dalis moterų pranešė, kad skverbimosi gylio mažinimas, kai kuriais atvejais, buvo netgi malonesnis.“

REKLAMA

Vyrams svarbios įžvalgos

D. Veale teigia, kad tyrimas gali pagelbėti vyrams, kuriems dėl įvairių sveikatos problemų, varpos ilgis sutrumpėja, rašo independent.co.uk. 

„Turime sukurti veiksmingas intervencijas, kad vyrai neieškotų nepatvirtintų metodų, galinčių pakenkti sveikatai“, – sako tyrimo autorius.

Tačiau D. Veale priduria, kad išvados neturėtų būti klaidingai interpretuojamos:

„Nereikėtų pradėti galvoti, kad padidinus vyro varpos ilgį, padidės ir moters seksualinis malonumas. Tai būtų jau visai kitas tyrimas.“

Visų pirma taip ir nesuprasta kaip atsakė į klausimą,kokia galutinė išvada.Be to rašoma apie įėjimo gylį o ne apie bendrą pimpo dydį.Taigi visa idėja yra nevykusi.Putka mėgsta klitorio masažą rankomis kas vadinama kunilingu ir to nelengva išmokti.Efektas 80-100%.Pats nepatikėjau kol ji pati neišmokė ir nepradėjo raičiotis iš malonumo.Toks straipsnis čia kažkoks neišmanėliškas darželinukų rašinėlis...! :D
@Marija Neskaitykite straipsnių, kurių antraštės jums nepriimtinos
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų