Porai 4 metus nepavyko pastoti: priežastis pribloškė ir visko mačiusius

Nėštumas yra vienas iš didžiausių pokyčių, kurie vyksta moters kūne. Jis gali būti sudėtingas. Į kai kuriuos klausimus apie nėštumas neįstengia atsakyti net mokslininkai.

Tačiau patys elementariausi mechanizmai, kuriuos žmonės turi žinoti apie pastojimą ir nėštumą, yra kaip užsimezga nauja gyvybė. Yra įvairių sunkumų, susijusių su pastojimu, tačiau pirmasis programos žingsnis tikrai yra visur žinomos žinios tiek mokslininkams, tiek ne mokslininkams.

Tačiau, pasirodo, kad galbūt ir ne visiems, kaip pastebi „Iflscience“: viena pora ketverius metus nesuprato, ko reikia norint pastoti. Tai dvidešimtmečių poros iš Kinijos atvejis. Jie negalėjo suprasti, kodėl jau ketverius metus jiems nesiseka susilaukti vaikų.

Tyrimų rezultatai nustebino

Per diskusiją su akušeriu pora sakė, kad jie mylisi reguliariai, nenaudoja apsauginių priemonių, tačiau pastoti nepavyksta. Žmona pridūrė, kad lytinis aktas jai yra ypač, galbūt neįprastai, skausmingas. Iš pradžių gydytojas manė, kad žmona serga ginekologine liga, todėl buvo atlikta apžiūra.

Tačiau po apžiūros paaiškėjo, kad pora niekada neturėjo vaginalinių santykių, o tik analinius. Tad priežastis, kodėl pastoti nepavyko, tapo akivaizdi.

Neaišku, ar jie nežinojo, kuo skiriasi analinis ir vaginalinis seksas, ar sumaišė, ar manė, kad šis metodas iš tikrųjų yra tinkamas būdas pastoti. Bet kuriuo atveju bandymas tokiu būdu apvaisinti kiaušinėlį moters gimdoje yra tarsi bandymas pripūsti automobilio padangas šnabždant į galinio vaizdo veidrodį.

Gavę patarimų ir lankstinuką, jie buvo išsiųsti namo. Po kelių mėnesių jiems pavyko sėkmingai pastoti ir akušeriui kaip padėką jie atsiuntė 100 kiaušinių ir gyvą vištą.


Rašyti komentarą...
T
Tai
2021-08-29 21:50:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikėjo kreiptis į Raskevičiu but padėjęs reproduktorkus.
Atsakyti
0

o
o musu pis ir avele
2021-08-29 21:06:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar skaite
Atsakyti
0

m
m.
2021-08-29 21:33:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
fakink trali vali...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų