Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Nors ir nedidelis, tačiau neabejotinai svarbus – vandens maišytuvas, kuris virtuvę gali paversti modernia ir patogia erdve, puikiai atliekančia savo funkciją. Vis dėlto, renkantis maišytuvą neužteks žvilgtelti tik į jo dizainą ir kainą, yra ir daugiau savybių, kurias vertėtų apsvarstyti prieš įsigyjant šį įrenginį.

Nors ir nedidelis, tačiau neabejotinai svarbus – vandens maišytuvas, kuris virtuvę gali paversti modernia ir patogia erdve, puikiai atliekančia savo funkciją. Vis dėlto, renkantis maišytuvą neužteks žvilgtelti tik į jo dizainą ir kainą, yra ir daugiau savybių, kurias vertėtų apsvarstyti prieš įsigyjant šį įrenginį.

REKLAMA
REKLAMA

Iš ko pagamintas?

Nuo to, iš ko pagamintas vandens maišytuvas, priklauso jo ilgaamžiškumas ir dėvėjimosi kokybė. Daugelis virtuvės čiaupų gaminami iš keramikos, plastiko, stiklo ar kompozitinių medžiagų, tačiau populiariausi yra patvarūs metalai, pavyzdžiui, poliruotas chromas, bronza, nikelis ir nerūdijantis plienas.

Kalbant apie kiekvieną medžiagą atskirai, svarbiausia paminėti šias savybes:

  • Chromą lengviausia valyti, todėl iš jo pagamintų maišytuvų galima rasti daugelyje komercinių virtuvių. Jis yra šiek tiek brangesnis, tačiau dėl savo patvarumo yra vertas didesnės kainos. 
  • Nikelio maišytuvai stebina apdailos įvairove, pavyzdžiui, jie gali būti šlifuoti arba satininiai. Tai tvirta medžiaga, tačiau ją reikia reguliariai valyti, nes laikui bėgant ant jos atsiranda vandens dėmių ir pirštų atspaudų. 
  • Bronziniai virtuvės maišytuvai yra rusvo atspalvio ir laikomi klasika, todėl gali būti naudojami tradicinėse namų virtuvės interjeruose. 
  • Nerūdijančio plieno maišytuvai taip pat išsiskiria patvarumu, be to, juos nesunku valyti. Tinkamai prižiūrimi šie maišytuvai gali tarnauti dešimtmečius. 

Aukštis

REKLAMA
REKLAMA

Prieš įsigydami vandens maišytuvą atkreipkite dėmesį į jo aukštį – po virtuvės čiaupu turėtų tilpti ne tik lėkštės ir stiklinės, bet ir didesni puodai ar ąsočiai. Dar geriau, jeigu maišytuvo snapelis bus ne tik aukštas, bet ir funkcionalus, tai reiškia, nuimamas, pasukamas, pakeliamas ir nuleidžiamas. Geriausias tokio prietaiso pavyzdys „Franke“ gamybos „Pescara 360°“ maišytuvas, kuris sukasi net 360 laipsnių kampu ir turi dvi vandens išbėgimo galimybės, praplečiančias maišytuvo aptarnavimo ploto diapazoną. 

Tokio maišytuvo pagalba nesunkiai pasieksite net sunkiausiai prieinamas vietas, o esant reikalui maišytuvą visai nustumsite šalin ir mėgausitės didesne erdve plautuvėje.

Dizainas

Renkantis maišytuvą vertėtų nepamiršti ir jo išvaizdos. Pagalvokite, juk šis prietaisas jūsų namuose bus naudojamas ne vienerius metus, tad labai svarbu išsirinkti tokį, kuris ne tik dera prie namų interjero, bet ir džiugina akį.

REKLAMA
REKLAMA

Skirtingų pasirinkimų išties galybė – nuo minimalistinių ir modernių, iki auksinių su klasikos prieskoniais. Itin didelį skirtingo dizaino maišytuvų pasirinkimą turi „Franke“ gamintojai – gaminių asortimentas toks platus, kad sau tinkamiausią sprendimą atras net išrankiausi pirkėjai.

Skubantiems

Vos tik atsiradus vandens maišytuvams, naudotojai galėdavo prisileisti vėsaus vandens, vėliau atsirado šilto vandens funkcija. Tačiau, ar žinojote, kad šiais laikais vandens maišytuvai jūsų virtuvę gali aprūpinti ne tik vėsiu ir šiltu vandeniu, bet ir verdančiu?

Anksčiau ilgai užtrukdavo išvirti kiaušinius ar makaronus, užsikaisti puodelį arbatos, sterilizuoti kūdikiui skirtą buteliuką ar nuplikyti daržoves, o dabar tai galima atlikti greitai ir lengvai. Inovatyvus „Franke“ karšto vandens ir filtravimo maišytuvas „Mondial“ leis gauti iki 100 laipsnių įkaitinto ir filtruoto vandens tiesiai iš čiaupo. Įsigijus tokį maišytuvą, galėsite pamiršti laikus, kai vis tikrindavote ar puode jau užvirė vanduo.

REKLAMA
REKLAMA

Kodėl verta rinktis „Franke“ produktus?

1911 metais įkurtos įmonės „Franke“ didžiausios vertybės yra tiksli technologija ir tradiciniai gamybos metodai. „Franke“ gaminami vandens maišytuvai įtiks net unikaliausių sprendimų ieškantiems ir visur tobulumo siekiantiems klientams, kadangi šių maišytuvų gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės, preciziškai atrinktos medžiagos, be to nuolat ieškoma išskirtinių ir išmanių sprendimų, kurie palengvintų kiekvieno kasdienybę. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų