REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkas, prodiuseris, tekstų autorius ir muzikantas Stanislavas Stavickis-Stano prieš penkerius metus išgirdo vėžio diagnozę.

Dainininkas, prodiuseris, tekstų autorius ir muzikantas Stanislavas Stavickis-Stano prieš penkerius metus išgirdo vėžio diagnozę.

REKLAMA

Tada jaunas vyras viešai pasakė, kad jam diagnozuota limfoma, pradėtas gydymas. Prognozuoti, kaip seksis Stano gydymas, tada nesiryžo niekas.

Šiemet suėjo lygiai penkeri metai po išgirstos Stano diagnozės ir garsaus vyro nuotaika – visai kitokia.

Įveikė limfomą

Tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ viešėjęs dainininkas sakė, kad netrukus jo laukia paskutinis tyrimas, kuris ir parodys, ar vėžys atsitraukė visam gyvenimui, tačiau jau netrukus pasirodė vieša Stano žinia, kad jis įveikė vėžį ir limfoma liko praeityje. 

„Dabar aš jaučiuosi labai gerai. Esu laimingas, gyvenu, dirbu. Penkerius metus po diagnozės buvau nuolat stebimas – iš pradžių tyrimai buvo atliekami kas tris mėnesius, kas pusę metų, o vėliau stebėjimas retėja ir visai baigiasi.

REKLAMA
REKLAMA

Neslėpsiu, man kiekvienas patikrinimas emociškai labai daug kainuoja nervų, tačiau dabar, kai tai jau praeityje, tai tikrai viskas pasikeitė“, – pripažįsta Stano.

REKLAMA

Su garsiu dainininku laidoje viešėjusi hematologė Skirmantė Černauskienė pati nuo pat pradžių gydė Stano, matė jo ligos eigą ir šiandien laidoje pasidalijo patarimais, kaip atpažinti limfomą ir kokie pirmieji požymiai gali išduoti onkologinės ligos diagnozę.

Laidoje Stano prisiminė, nuo ko prasidėjo jo kova su vėžiu, kokie pojūčiai jį atvedė į gydytojo kabinetą ir kaip jis jautėsi išgirdęs limfomos diagnozę.

Kviečiame žiūrėti „Sveikatos DNR“ jau dabar!

„Sveikatos DNR“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą ketvirtadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

REKLAMA
REKLAMA

Apie ką kalbėjomės:

00:00 laidos ir pašnekovų pristatymas

00:30 Penkeri metai po limfomos

02:30 stebėjimas po diagnozės

03:30 ko išmoko vėžys

05:00 gyvenimo vertinimas po diagnozės

07:55 viešumo nauda

09:30 kraujo vėžio požymiai

11:50 Stano ligos požymiai

16:30 kaip apsisaugoti nuo vėžio

20:00 gyvenimas po vėžio

24:00 kreipimasis į pacientus

28:00 antroji laidos dalis – prostatos uždegimas

Kada baigsite apie jį rašyti .Jau seniai neįdomu ,viskas gerai pasveiko ir ok .Stanislovai jau iki gyvo kaulo
Negražu.Kai išsigydė,taip ir išsiskyrė.Oi nesakyk op,neperšokęs.
Na ypac po jo zodziu del antru skyrybu, jog pasirodo jis su zmona ir vaikais ejo ne keliu, o pekele, tapo aisku kaip paveike lyga, korona ir pan. jo smegenis. Kol tik dainavo, gal buvo ir nieko, kai tik isiziojo, geriau butu tik dainaves..
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų