Lietuvos ragana atskleidė, kam metai bus sėkmingi

Skaityk lengvai

Kas kitąmet turi didžiausią tikimybę nugalėti prezidento rinkimuose, o kam Naujaisiais metais mažiausiai seksis meilėje? Kas kitąmet mums gali pakiaulinti ir kaip prisivilioti sėkmę? Naujųjų išvakarėse tai bene dažniausiai būrėjams ir astrologams užduodamI klausimai.

27

„Na, žinot, tokio anšlago kaip šiais metai ir jų pabaigoje dar nesu turėjusi“, – taip sako aiškiaregė, tarologė Gerda Red.

Anot jos, dėl savo šeimos, sveikatos, meilės reikalų ar net dėl politinės situacijos Lietuvoje sunerimę lietuviai paskutinėmis metų dienomis plūste plūsta aiškintis, kas laukia Naujaisiais – Kiaulės metais. Tačiau psichoanalitikė teigia išgirstanti ir kurioziškų klientų klausimų bei pageidavimų.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyras burtų pagalba bandė susigrąžinti žmoną: prarado visą turtą

„Kaip man apsirengti? Ar dėtis aukštakulnius? Ar aš būsiu baliuje gražiausia? Ar nebus dar taip pat apsirengusių kitų moterų? Ar aš būsiu pati šauniausia? Būrėja, padarykite, prašom, kad aš būčiau dėmesio centre, kad aš būčiau programos vinis ir kad pagaliau į mane visi bendradarbiai ar vyrai žiūrėtų“, – sako psichoanalitikė Gerda Red.

Visgi, anot tarologės, bent asmeninių santykių srityje ateinantys Kiaulės metai turėtų būti gerokai ramesni nei paskutines valandas skaičiuojantys Šuns metai.

„Kiaulės metai tokie šeimyniški. Žmonės labiau norės būti šeimose, ištikimybės metai. Šuns metai tai jie buvo pasilakstymo metai ir visą laiką jausdavosi kaip šuo nuo grandinės paleistas. Mažiau skyrybų, labiau norėsis glaustis prie saviškio žmogaus“, – sako G. Red.

Lietuvos ragana: metai palankūs ne visiems

Tuo tarpu į kortas žvelgianti Lietuvos raganų ragana sako, kad ypač palankūs ateinantys metai bus skorpionams, šauliams ir liūtams. Kartu tai ir materialistų metai, sėkmingiausi tiems, kurie turi aiškių, konkrečių tikslų. O štai puoselėti iliuzijų apie meilę esą nevertėtų jautresniems zodiako ženklams – žuvims, dvyniams ir ožiaragiams.

REKLAMA

„Niekas nesako, kad žmonės turi atšaukti vestuves arba neiti į kažkokius meilės nuotykius, bet pagalvoti, kad šiemet nelabai palankūs jiems metai, kad jie gali nusivilti, gali būti išduoti, parduoti, apgauti, tai tikimybė yra tiems, kuriems tai yra labai svarbu.“, – sako Vilija Lobačiuvienė.

Visgi didžiausią chaosą ragana Vilija įžvelgia ne meilės frontuose, o politinėje Lietuvos arenoje, konkrečiau – artėjančiuose prezidento rinkimuose.

Tad ragana savo kandidatą – favoritą įspėja rinktis atsargiai.

„Jeigu netgi žmogus eina į rinkimus motyvuodamas, kad jis eina norėdamas pagerinti mūsų pačių arba bendruomenės gyvenimą, arba piliečių, tai dažniausiai už to slypi ta kiaulė, t. y. tyli kiaulė gilią šaknį knisa. Už to slypi konkretūs, merkantiliški to asmens tikslai. Dažniausiai“, – teigia V. Lobačiuvienė.

Anot Lietuvos vyriausiosios raganos, prezidento rinkimuose – neabejotinas moteriškos energetikos dominavimas.

„Ko gero, I. Šimonytė valdys šalį. Nemanau, kad gerai valdys, bet bankininkams, ko gero, ne pačios geriausios prognozės“, – sako V. Lobačiuvienė.

Padeda prišaukti sėkmę

O štai sostinėje esančios magijos krautuvėlės įkūrėja Gražina tvirtina, kad tai, kokie bus ateinantys metai, priklauso nuo kiekvieno žmogaus sąmoningumo.

„Metai bus tokie, kokių mes norime. Kokius metus mes užsibursime, kokių mes metų pageidausime, tokius mes juos ir turėsime“, – sako „Abrakadabra“ magijos krautuvėlės įkūrėja Gražina Genė.

Gražina rankose žvakę laiko ne atsitiktinai. Anot Gražinos, specialiai paruošta ketinimų žvakė gali pagelbėti išpildyti net ir slapčiausius norus.

„Žmogus, uždegdamas savo žvakę, jau paleidžia savo ketinimą į Visatą. O žvakė kaip pagalbinė priemonė, į kurią galima koncentruotis, kuri lyg užnugaris, lyg siena, lyg pastiprinimas, kad tau dar kažkas padeda“, – sako G. Genė.

Gražina gamina žvakę sėkmei prišaukti. Iš pradžių ji pažymima raganiškais ženklais.

„Idėjos, kad gerų minčių nestokotų, kad daug tų gerų minčių būtų. Kitas ženklas, kad tos mintys realizuotųsi, kad jos kiltų į viršų.“

REKLAMA

Tada įtrinama specialiu aliejumi, vėliau žvakės ženklai paryškinami, o galiausiai žvakė išvaloma nuo ją gaminusio žmogaus energijos.

Ketinimų žvakės gali padėti prisišaukti ne tik sėkmę, sveikatą, pinigų ar ramybę, bet ir kai ką pikantiškesnio.


Rašyti komentarą...
F
Fed
2018-12-31 23:00:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip, vat, ir gyvenam. Visokios būrėjos sprendžia Lietuvos likumą... o baisiausia, kad atsiranda visokių durnių, mokančių pinigus toms šarlatanėms.
Atsakyti
-2

O
O
2019-01-01 13:05:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu savo proto neturi, kad leidi kitiems nuspresti tavo likima. Sakai, visi durniai,kurie eina pas burejas. Eitum ir tu ,jei tik pinigu turetum. Beje, jei toks protingas manai esi, kodel skaitai si straipsni ir dar komentuoji?
Atsakyti
0

E
Eh
2019-01-01 21:38:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
O,kur cia sprendimas,ar tiesiog ,kas tuo tiki izvalga.pavaret cia.lyg butu seimas ir priimami sprendimai lobociovienes akiraty.geriau utumet nerase nieko.parodet proto galia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų