REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į Lietuvą iš Australijos vos mėnesiui atvykusi garsi lietuvė, finansų ir draudimo konsultantė bei specialistė Roberta Kazilionienė tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ pasidalijo itin jaudinančia ir išskirtine patirtimi. 

Į Lietuvą iš Australijos vos mėnesiui atvykusi garsi lietuvė, finansų ir draudimo konsultantė bei specialistė Roberta Kazilionienė tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“ pasidalijo itin jaudinančia ir išskirtine patirtimi. 

REKLAMA

Ji sako, kad jeigu ne jos budrumas ir kontaktai su medikais gimtojoje Lietuvoje, ji jau dabar būtų Australijoje išoperuota ir neturėtų vieno kiaušintakio. 

Žodžius „jums reikalinga skubi operacija“ 36-erių lietuvė išgirdo privačioje Australijos klinikoje. Po atliktų tyrimų gydytojas pasakė, kad moteriai reikėtų skubos tvarka pašalinti kiaušintakį, nors jis yra visiškai sveikas. 

Lietuvoje R. Kazilionienė sulaukė medikų pagalbos, buvo atlikti visi reikiami tyrimai ir ji išgirdo tai, ko tikisi dažnas pacientas – ji niekuo neserga ir jokios operacijos lietuvei nereikia.

REKLAMA
REKLAMA

DRS klinikos medikai bei įkūrėja Rytė Samsanavičienė, kuri viešėjo laidoje, po atliktų tyrimų Robertą patikino, kad ji yra visiškai sveika ir į Australiją išsiunčiama su visais organais.

REKLAMA

Net užsienyje ieško gydytojų tautiečių

R. Kazilionienei teko susidurti su abiejų šalių medikais, tačiau ji atskleidė, kad net tolimojoje Australijoje lankosi pas šeimos gydytoją lietuvę.

Garsi lietuvė džiaugėsi, kad paprašiusi atlikti įvairius profilaktinius tyrimus, į jos prašymą buvo sureaguota itin greitai ir profesionaliai.

„Rytė matė – daugybė tyrimų buvo padaryta, visur labai greitai mane susiuntė, užregistravo, surašė. Aš visur patekau labai greitai. Ji – lietuvė, mane norėjo nuo-iki ištirti, nes aš to prašiau“, – pastebėjimais dalijosi tinklalaidės viešnia.

REKLAMA
REKLAMA

 Akis į akį susidūrusi ir su Australijos medikais, moteris teigė, kad viena jų darbo principas ir žavi, bet tuo pačiu ir gąsdina – dėl jo jai buvo pasakyta, kad reikėtų šalinti kiaušintakį, nors jis sveikas:

„Man patinka tai, kad jie saugumą labai, labai kelia į viršų, kad, jeigu kas, užbėkime įvykiams už akių. Ar yra, ar nėra – užbėkime.

Kaip ir viskas buvo gerai, bet aš nenoriu pjaustytis, jeigu nereikia. Ir man tas užbėkim įvykiams už akių – viskas, mane užrakino ta informacija ir aš pasimečiau, aš iš tikrųjų išsigandau.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Apie tai, kiek Robertai kainavo tyrimai Lietuvoje ir Australijoje bei ką ji pasakys Australijos medikams, nuvykus atgal į šalį, kviečiame žiūrėti tv3.lt tinklalaidėje „Sveikatos DNR“. 

Kviečiame žiūrėti „Sveikatos DNR“ jau dabar!

„Sveikatos DNR“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą ketvirtadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

Apie ką kalbėjomės:

00:00 temos ir pašnekovų pristatymas;

00:40 Roberta Kazilionienė kasdien mato sergančius žmones;

01:30 Sveikatą tikrinasi kasmet;

02:40 Pacientų aktyvumas tikrinantis sveikatą; 

04:10 Robertos Kazilionienės patirtis Australijoje; 

05:30 kiaušintakio šalinimo operacija; 

07:00 medikų požiūris Lietuvoje ir Australijoje; 

10:40 reguliarių tyrimų nauda; 

12:42 tyrimų kaina Australijoje; 

15:00 sveikatos patikra; 

20:00 finansai gydymui;

23:00 nemokamos programos;

27:00 Roberta Kazilionienė neslepia ašarų;

32:00 svarbiausias patarimas – medikų, o ne draugų;

33:30 kitais metais rinksis Lietuvą;

37:45 antroji laidos dalis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų