Legendinė dainininkė kovoja su augliu galvoje: priėmė netikėtą sprendimą

Legendinė dainininkė Aušrinė Gerikienė kovoja su jau septynerius metus smegenyse esančiu augliu. Šią žinią pati moteris patvirtino tv3.lt naujienų portalo skaitytojams.

Anksčiau apie tai nešnekėjusi, Aušrinė dabar kalba apie ligą ir prašo visų pasirūpinti savo sveikata ir nenumoti ranka į pirmuosius požymius.

Moteris atvira – dabar ji jaučiasi gerai, tačiau medikai ją stebi: „kol augliukas nedidėja, nieko nedarome – viskas yra Dievo rankose.“

Prarasdavo koordinaciją

Žinia apie galvoje esantį augliuką Aušrinę pasiekė 2012 metais. Tada ji pradėjo kankintis dėl nuolatinių galvos skausmų ir silpnumo.

„Pirmieji požymiai atsirado seniai. Tada net nesupratau, kas nutiko. Būdavo, kad dainuodama prarandu koordinaciją. Tokiais atvejais kuo skubiau apgraibomis ieškodavau, kur atsiremti.

Netrukus ėmiau prarasti sąmonę, prasidėjo galvos skausmai. Tik tada kreipiausi į medikus“, – pasakoja Aušrinė.

Ragina stebėti save

Deja, medikų žodžiai buvo negailestingi. „Tada sužinojau apie augliuką galvoje. Po gydymo pasijutau geriau ir nėriau į darbus. Atidaviau save dainavimui ir kūrybai.

Pasakysiu atvirai – noriu suspėti padaryti tai, ko nedariau būdama sveika. Tada ilgą laiką buvau pasitraukusi nuo scenos.

Galvojau, kad galėsiu gyventi be jos, tačiau dabar esu laiminga, nes grįžtu dainuoti. Žmonės pradėjo manęs prašyti dainuoti. Kai dirbau barmene viename bare, ten vykdavo muzikiniai vakarai Klientai ateidavo pas mane ir klausdavo, ar galiu padainuoti.“

Aušrinė ragina griežtai stebėti save ir reaguoti į visus pokyčius. „Turime būtinai tikrintis, eiti pas medikus. Svarbiausia, kad nebūtų per vėlu.

Sunku nepastebėti, kiek žmonių šiais laikais serga. Svarbiausia, kad sergančiųjų amžius jaunėja, todėl net ir būdami jauni, pajutę kažkokius pokyčius. Privalome skubėti pas gydytojus.“

Atsisakė vaistų, ėmėsi liaudiškų priemonių

Pasiteiravus, kaip šiuo metu jaučiasi legendinė dainininkė, moteris atsikvepia ir atvirai pasakoja apie priimtą netikėtą sprendimą. Ji atsisakė vaistų ir ryžosi kitokiam gydymui. „Esu stebima, kol kas navikas nedidėja. Nieko nedarome, viskas Dievo rankose.

Nesigydžiau pagal medikų pasiūlymą gydymą. Tai buvo cheminiai vaistai, aš jų atsisakiau, nes suvokiau, jog pradėjusi juos naudoti, negalėsiu normaliai gyventi ir dirbti.

Augliukas nėra piktybinis, todėl chemoterapija nebuvo skirta“, – pasakoja Aušrinė.

Ji prisipažįsta išbandžiusi viską, ką tik galėjo – naudojo kanapių aliejų, ėmėsi liaudiškų patarimų ir net naudojo iš Kinijos parvežtus papildus.

Metų pradžioje tv3.lt publikavo straipsnį apie Aušrinės gyvenimą, karjeros pokyčius bei šeimą. Legendinė dainininkė Aušrinė Gerikienė tada buvo itin atvira – ji iki šiol neatsigina gerbėjų dėmesio.


Rašyti komentarą...
L
Legendinė?
2019-09-27 08:36:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
nieko apie ją negirdėjau. Pasirodo, legendas apie ją pasakoja....
Atsakyti
-1

V
Valdas
2019-09-27 09:31:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau daug metų dainjoja tikroji išdykėlė Aušrinė!
Atsakyti
-2

V
Vile
2019-09-28 14:52:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu,toks vaizdas,kad užpuolė PANACĖJA. Man augliukas galvoje,prie smegenų rastas 2002m,ir patikėkite,NIEKO. Negerkit,nerukikyte ir bus OK. Juk nepiktybinis. Pozityvo daugiau. Ir nereikia vaidinti nuskriaustaja. Turejau ir kitų rimtesniu operaciju(46m),viskas užgydavo,maxsi po 10d. Gydytojai sako,kad tokia gaji del pozityvo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų