Latvių aiškiaregė: įpykusi žmona gali įtaisyti ne tik ragus, bet ir nemigą Bioenergetikė I. Tarane tikina, kad nelaimes žmogui galėjo „uždirbti“ protėviai

Jei iš giminės vienas po kito išeina vyrai, jei šeima niekaip negalite susilaukti vaikelio, gali būti, kad tai – bausmė. Tačiau nebūtinai jūs padarėte tai, už ką jus baudžia likimas, teigia latvių aiškiaregė Irina Taranė, prieš kurį laiką viešėjusi Lietuvoje.

Savo šalyje pagarsėjusi kaip unikalių gebėjimų turinti moteris, ne tik nuimanti užkalbėjimus, prakeikimus, apsauganti nuo juodosios magijos, bet ir išvalanti namus nuo susikaupusios neigiamos energijos bei padedanti susivokti, kur slypi besikartojančių nesėkmių ar nelaimių priežastys aiškiaregė teigia, kad praktiškai visiems, patekusiems į „kiūčių ruožą“, galima padėti.

Giminės vyrus išsiveda prosenelis

„Kartais šeimos skundžiasi, kad jų vaikai labai serga, gimė nesveiki, tragiškai žuvo ar apskritai negali susilaukti vaikų. Kai tėvai klausia, kodėl taip atsitinka, tenka keliauti labai toli į praeitį. Dažniausiai pamatau, kad kažkas iš protėvių yra padaręs ką nors negero – gal žmogų nužudė, gal dar ką, o „atbalsis“ sugrįžta jau šios kartos atstovams“, – pasakoja I. Taranė. Pasak jos, jei kažką negero padarė vyriškos giminės atstovas, tai nelaimės lydi tos šeimos berniukus. „Motina kankinasi, nes jos vaikutis serga arba ji negali susilaukti vaikų, tačiau jos kaltės čia visai nėra“, – sako aiškiaregė.

Moteris, į kurią kreipiasi ir ieškantys dingusių artimųjų, sako, kad tokios situacijos, kai reikia pasakyti, jog to žmogaus jau nebėra tarp gyvųjų – pačios sunkiausios. „Nors jau praėjo keleri metai, tebeprisimenu istoriją, kaip atėjo moteris – viena iš tų, kurias astrologai vadina „jaunomis sielomis“. Dingo jos paauglys sūnus. Pasižiūrėjau ir nežinau, kaip pasakyti motinai, kad jį nuskendusį suras po poros mėnesių jį suras. Pasakiau – ieškokite vandenyje. O kai jį pagaliau rado, paaiškėjo, kad jis nuskendo pelkėje“, – prisimena I. Tarane.

REKLAMA

Kodėl taip nutinka, ar žmonės prašo paaiškinti priežastis, dėl kurių nelaimės pilasi tarsi iš gausybės rago?, – klausiame Latvijos aiškiaregės ir bioenergetikės.

„Žinoma. Vieni nori tik sužinoti, kitiems rūpi, ar galima ką nors pakeisti, ištaisyti. Šiuo konkrečiu atveju paaiškėjo, kad neseniai mirė moters dėdė, šiek tiek anksčiau jos tėvas, dar kažkas – visi vyrai. O po to pamačiau labai senus laikus – verkiančią pusnuogę moterį, kurią apvogė ir nužudė jos prosenelis. Dėl to netektys ir persekioja šią šeimą iš kartos į kartą – kaip koks bumerangas grįžta giminės vyrams“, – atsako ji. Ir priduria: „Net jeigu jūs, darydami ką nors blogo, esate įsitikinę, kad nieko už tai jums nebus, atpildas ateis. Tačiau jis gali kirsti ant visai nekalto jūsų giminaičio pečių“.

Nemigą „pribūrė“ buvusi žmona

Ponia Irina sako, kad nukentėti galima ne tik dėl to, kad atsiveja praeities šešėliai. Ne mažiau pakenkti , tvirtina ji, gali ir tyčia, kai kada net pačių artimiausių žmonių padarytas blogis. Ir pasakoja dar vieną istoriją.


Rašyti komentarą...
B
BIRŽELIO 29 DIENĄ neateik į referendumą
2014-06-22 23:37:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ką šie piliečiai ruošiasi babkes gražinti ES tik keliasdešimt milijardu ???!!!
Atsakyti
0

d
dr
2014-06-23 09:28:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
geri latviukės papai
Atsakyti
0

l
linas iš netikiu.com
2014-06-23 13:44:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymas žiniasklaidos priemonėms kelia šį reikalavimą: "Neturi sudaryti įspūdžio, kad astrologai, chiromantai, ekstrasensai, bioenergetikai gali teikti patarimus dėl ateities, sveikatos, pinigų ir panašiai.

Redaktoriai ir žurnalistai, kada nustosite pažeidinėti įstatymus?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų