Langus valykite acto ir vandens mišiniu: spindės, kaip niekada anksčiau

Langų valymo tikriausiai neįvardintumėte kaip vieno iš savo hobių, tačiau tai daryti tenka ne kartą per metus. Labai malonu matyti sunkaus darbo rezultatą, kai langai švyti švara. Jeigu norite, kad langai švytėtų, kaip niekada anksčiau, išbandykite šiuos triukus.

Kai ką tik praleidote daug laiko valydami langus, pamatę ant stiklo nuo valymo likusius dryžius būtumėte nusivylę. Laimei, yra lengvas triukas, kuris užtikrins, kad jūsų langai dar kartą blizgės. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai į vandenį įpilti šiek tiek baltojo acto!

Ar žinote, kad actas yra tikras stebuklingas produktas? Jį galite naudoti įvairiems tikslams. Pavyzdžiui, acto įpylimas į skalbimo mašiną turi visokių pranašumų. Tokie bjaurūs kvapai kaip prakaitas, šlapimas ar pelėsio kvapas dings be pėdsakų, jei į skalbimo mašiną įpilsite acto, rašoma „Tips ant tricks“.

Gyvūnų plaukai ne taip lengvai prilips prie jūsų drabužių, jei naudosite actą skalbdami, o tai yra idealu, jei turite šunį ar katę. Actas taip pat yra puikus audinių minkštiklio pakaitalas – jis visiškai natūralus, o audinių minkštiklyje yra daug chemikalų. Be viso to actas suteiks ir jūsų langams iki šiol nematytą spindesį!

Kaip panaudoti actą valant langus?

Į purškiamą butelį įpilkite šiek tiek balto acto ir užpildykite butelį vandeniu. Tada purkškite šį mišinį ant lango stiklo ir pasiruoškite mikropluošto šluostę. Ja valykite langą. Nenaudokite popierinių rankšluosčių, nes jie gali palikti dryžius ant stiklo.

Nuvykite vabalus nuo langų

Taip pat panaudoję šiek tiek acto galite nubaidyti vabzdžius nuo savo namų. Purškiamajame butelyje sumaišykite 150 mililitrų vandens ir 150 mililitrų acto ir sukratykite, kad skysčiai gerai susimaišytų.

Šiuo mišiniu apipurkškite langų rėmus tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Uodai labai nemėgsta acto kvapo ir nuo jūsų namų laikysis atokiau.


Rašyti komentarą...
T
Toma
2021-04-10 10:49:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamone. Reikia vandens,spirito slakelio ir feirio laso.ir stai jums langu valiklis.
Atsakyti
-1

&
&&&&&&&
2021-04-10 16:31:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš vis nereikia atgyvena yra šluostės puikiai valosi o nuo visokių feiriu trinti turi valanda kad neliktų bruziu
Atsakyti
0

Z
Zita
2021-04-10 19:29:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vot pasakė naujieną! Jau 70 metų visi zimo.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų