Laidojimo namų direktorė išklojo netikėtas paslaptis: nustebino ne vieną

Laidojimo namų direktorė atskleidžia numirusiems teikiamas grožio paslaugas. Eileen Hollis „TikTok“ vaizdo įrašas surinko daugiau nei 720 000 teigiamų įvertinimų. Jame ji kalba apie vieną konkretų produktą blakstienoms kaip „būtinybę“ ir sako, kad „visi tai gauna iškeliavę anapus“.

Laidojimo namų direktorė, kuri „TikTok“ tinkle dalijasi savo karjeros paslaptimis, atskleidė makiažo produktą, kurį ji naudoja mirusiems, rašo dailystar.co.uk.

Vaizdo įraše, kurį teigiamai įvertino daugiau nei 720 000 žmonių, ji atskleidė, kad savo klientams naudoja „Glossier“ firmos produktus.

Jos vaizdo įrašas netgi sulaukė atsako iš minėto prekės ženklo gamintojo, kai jie pastebėjo, kad jų blakstienų tušas debiutavo „Eileen“ makiažo stalčiuje mirusiesiems.

Makiažo stalčiuje yra daug produktų, kuriuos naudoja ir gyvieji

Eileen „TikTok“ tinkle yra sulaukusi daugiau nei devynių milijonų teigiamų įvertinimų. Kiekviename savo vaizdo įraše ji išsamiai apibūdina, ką reiškia dirbti laidojimo namuose.

Jos makiažo stalčiuje yra daug produktų, kuriuos naudoja ir gyvieji, pavyzdžiui, makiažo kempinėlės, raudoni lūpų dažai ir net juodi lūpų dažai.

Ji netgi sukūrė vaizdo įrašą, reaguodama į „Glossier“ prekės ženklo paskyros komentarą, kuriame paaiškino, kodėl naudoja jų produktus mirusiesiems.

Eileen sakė: „Labas, Glossier. Taip, tiesa, Glossier produktų yra laidojimo namuose, ir tai tik todėl, kad juos dievinu. Taigi, iš esmės beveik visi mano turimi grožio produktai „išeina į užtarnautą poilsį“, tai lyg gyvenimas po mirties?“.

Mano pirmasis šventasis gralis yra šis blakstienų šepetėlis. Jis tiesiog tobulai suima ir atskiria blakstienas! Dar šis šepetėlis antakiams − visi tai gauna anapusiniame gyvenime“.

„TikTok“ vaizdo įraše matome populiarių makiažo prekių ženklų bei profesionalų rinkinį lavonų makiažui, kuris, kaip sakoma, yra storesnis nei įprastai naudojamas makiažas.

Internautus pribloškė darbo paslaptys

Ji netgi turi makiažo paletę, kurioje maišo skirtingus pagrindo atspalvius tobulam deriniui. „Man labiau patinka makiažo kempinėlės nei purškikliai – pastarieji puikiai tinka ekstremaliems trauminiams atvejams, bet jei jūs mirėte natūraliai, mums tikrai jo neprireiks“.

Vaizdo įrašas sulaukė daug teigiamų komentarų, kai kurie vartotojai net iki galo nesuprato, kad ji kalba apie negyvus žmones.

Vienas vartotojas pasakė: „Tik dabar suvokiau, kad tai skirta negyviems žmonėms“.

Kita pakomentavo: „Taip, esu palaiminta − naudoju tą patį tušą kaip negyvėliai“.

Moteris taip pat atsakė į įvairius keistokus klausimus, tokius kaip „ar visiems vyrams dažote blakstienas?“

Pasirodo, vyrams ant blakstienų tepama šiek tiek blakstienų tušo, kad jas tik sušukuotų ir pakeltų, be to, pudruojamas veidas, kad neatrodytų plokščias.


Rašyti komentarą...
D
Darius
2021-09-18 18:18:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniai ,kurie užima eterį.
Atsakyti
0

J
Janė
2021-09-18 22:29:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau rašė, kam vėl kartoja
Atsakyti
0

A
2021-09-18 23:12:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Janė Gal nevisi paskaitė…
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų