Kur ieškote Meilės? Pažinčių svetainėje? Kavinėje? Gatvėje? Kodėl taip norisi turėti žmogų, kuriam gali dovanoti šilumą, meilę?

Tie, kurie turi antrąsias puses gali pagalvoti „patys kalti-neieško, todėl ir vieniši“. Pasvarstykime, kur galima surasti savo antrąją pusę:

1. Mieste, parduotuvėje, troleibuse - hmmm, labai daug šansų, kad tokiose vietose galima pamatyti sau patinkantį asmenį, tačiau kiek šansų, kad pirmoji simpatija turės kažkokią ateitį? Jeigu taip išeitų, kad jūsų žvilgsniai susidurtų ir jūs pasikeistumėte šypsenomis ir akių flirtu, kokia tikimybė, kad tas ar ta neturi kitos, antrosios pusės, o toks flirtas tėra nekaltas prasiblaškymas nevedantis į niekur? ( arba vedantys ties kūniškais malonumais, bet nieko daugiau?)

2. Mokymosi įstaigoje, darbovietėje, oficialioje aplinkoje – atsipeikėkite, dauguma studijuojančių asmenų turi antrąsias puses, o tie ir tos, kas jų neturi yra ištroškę linksmybių bei šventimo maratonų. Žinoma, galima čia susirasti gyvenimo meilę, tačiau universiteto sienas daug dažniau ramsto merginos, nei vaikinai. Taip pat šioje aplinkoje sunkiau atsiskleisti ir pamatyti tikrąjį žmogaus veidą.

3. Klube, kavinėje, pasilinksminimo vietoje – kaip žinome, klubuose lankosi „mergišiai“, bei vienos naktelės nuotykių atstovai, taip pat asmenys, kurie išdūmė „pasiausti“, atsipalaiduoti. Merginos taip pat eina į klubus pasilinksminti, galbūt pasąmonėje turėdamos viltį susirasti vaikiną, bet abejoju, ar dažnas atvejis, kad klube galima susirasti SAVO GYVENIMO ŽMOGŲ.

REKLAMA

4. Vakarėliuose, svečiuose, draugų rate - jeigu darai vakarėlį, tai dažniausiai jame renkasi savi draugai, geri pažįstami. Su tokiais žmonėmis smagu, gera pabūti, bet ar juose įsižiebs kažkas daugiau?

5. Internete – gali prisimeluoti tiek, kad pats užmirši, ką melavai. Tokia pažintis yra lydima nežinios, neaiškumo, bei rizikos. Gali susitikti su žmogumi, kuris apie save „stebuklus“prirašė, bet susitikus supranti, kad vietoj princo ant balto žirgo atjoja Jonelis su savo pilkuoju asilu.

„Greitieji pasimatymai”

Tokią vienišų žmonių problemą pastebėti nėra sunku, galbūt todėl atsirado nauja, jau užsienyje gerai žinoma alternatyva – „Speed Dating`as” , lietuviškai „greitasis pasimatymas“. Toks pasimatymas - puiki galimybė pabendrauti, susipažinti ir praplėsti jeigu ne gerbėjų, bei simpatijų sąrašą.


Rašyti komentarą...
m
metus
2012-11-23 13:06:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
paskyriau internetimems pazintims, daugiau as ten negrysiu... Jau geriau prie saldainiu lentynos uzkabinsiu :D paklausdamos kurios tau saldaines skaniausios ir gal gale pakviesiu kavos - arbatos puodelio. Keistos tos siu laiku panos... kaip paklausi apie vertybes tik pradeda mikcioti ir nieko protingo nepasako. Taigi kyla klausimas ar tikrai nori prie saves prisileisti tokia panele.
Atsakyti
0

C
Cha
2012-11-23 12:12:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Joo kaip pasiklausai kitų tai viskas maždaug taip: Eik ir susirasi. Žinoma jei esi tobulybė greičiausiai taip ir bus, bet, deja, gyvenimas yra kitoks ir viskas toli gražu ne taip paprasta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų