Kupidono patarimai: penki būdai greitai rasti meilę

Ieškote meilės? Vis dėlto jaučiate, kad romantiškų santykių paieškos užtruko? Tuomet būtinai pasinaudokite terapeuto ir sėkmingų knygų autoriaus Gary‘io Neumano patarimais. Juos publikavo portalas „Business Insider“. Čia paskelbta vos penkių žingsnių programa, kuri prives kitą žmogų jus pamilti per sekundę.

Išlaikykite akių kontaktą

Santykių ekspertas teigia, kad rasti meilę nėra jau taip sunku, tačiau reikia kelių patarimų. Vienas svarbiausiųjų patarimų, kuris itin aktualus santykių pradžioje, yra akių kontaktas.

G. Neumanas teigia, kad net 75 proc. žmonių, kurie nuo pirmųjų susitikimų turėjo labai stiprų akių kontaktą, sukūrė sėkmingas poras ar šeimas. Tai taip pat yra dėmesingumo ženklas, kurį įvertins ne tik jūsų išrinktoji ar išrinktasis.

Klausykitės

Nors tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau specialistai teigia, kad žmonėms tik atrodo, kad jie klausosi. Dėmesys gali labai greitai dingti, tad čia praverstų didesnė koncentracija. Tai ypač svarbu santykių pradžioje, kai kitas žmogus nori būti išgirstas. Taip pat nepamirškite, kad, nors ir turite įdomią istoriją, labai svarbu leisti pasisakyti ir kitam.

REKLAMA

Pripažinimas

Kitą žmogų priversti jaustis pripažintu, įvertintu, kaip teigia specialistas, paskatina romantiškus jausmus. Tai lemia paprastos žmogiškos savybės, nes kiekvienas nori jausti kito žmogaus palaikymą. Įdomus faktas – net 48 proc. susituokusių porų skiriasi dėl to, kad jautėsi neįvertinti.

Šypsena

Niekas nesako, kad turite blizginti savo išbalintus dantis, tačiau šypsena lems gerą nuotaiką. Net nereikia stebėtis, kad žmones labiau žavi pozityvūs, linksmi, nuotaikingi žmonės, o ne tie, kurie nuolat skundžiasi ir piktinasi.

Lietimas

Neperženkite ribų, tačiau malonus apkabinimas ar rankos lietimas pirmų pasimatymų metu gali padaryti labai daug. Tai vienas iš būdų priversti kitą asmenį įsimylėti, tačiau kontaktą išlaikykite ir santykiams įsiplėtojus.


Rašyti komentarą...
v
vilius
2016-06-06 14:19:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
turek meškerę ir ant asfalto užmesk piniginę
Atsakyti
0

P
Pastebejimas
2016-06-06 16:35:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kupidonai su akiniais saudyti nemoka.
Atsakyti
0

D
Darius
2016-06-07 21:17:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Problemos prasideda tada, kai ir intymia prasme viskas vyksta labai greitai. O nuo prieslaikines ejakuliacijos pirmasis vaistas, kurio galima nusipirkti vaistinese, yra Priligy. Sukurtas taip, kad iš organizmo labai greitai pasisalina savaime, kas lemia jo itin gera toleravima, sauguma sveikatai ir atkrentancia apsinuodijimo tikimybe. Viena vaisto doze istverminguma vyrui pagerina net keletu kartu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų