Kūdikį auginantys tėvai išplatino jautrų laišką: tokių kaimynų pavydėtų kiekvienas

Vienas sunkiausių dalykų auginant vaikus – juos užmigdyti taip, kad jie išmiegotų visą naktį. Niekam nesiseka gerai dirbti po bemiegės nakties, todėl viena mama nusprendė kaimynus įspėti, kas jų laukia.

Neseniai tėvais tapusi pora ant visų savo kaimynų durų paliko žinutes su paaiškinimu, kad pradeda pratinti savo vaiką išmiegoti visą naktį ir šiuo metu išbando metodą „tegul išsiverkia“.

Laiškelyje išvargusi mama iš anksto atsiprašė už verksmą, kurį neabejotinai girdės visi kaimynai. Ji taip pat visus paragino užeiti pasiskolinti kiaušinių, pieno, cukraus ar tekilos, jei tik kam prireiktų, rašoma dailystar.co.uk.

Moteris rašė: „Čia jūsų kaimynai iš 207 buto. Apgailestaudama turiu pranešti, kad pradėjome mokyti savo sūnų išmiegoti visą naktį. Po daugelio bemiegių naktų, už kurias dėkojame baisiajai 4 mėnesių miego regresijai, nusprendėme, kad atėjo laikas išbandyti metodą „tegul išsiverkia“.

Jei girdite verksmą, prašau už mane pasimelsti, ir žinokite, kad aš taip pat verkiu ir einu iš proto. Labai atsiprašau už visus nepatogumus, kuriuos jums sukelsime, ir tikiuosi, kad tai netruks ilgai.“

Pora nusprendė šį metodą išbandyti keturias naktis, o tada, jei jis neveiktų, palaukti savaitę ir vėl bandyti iš naujo. Mamos žinutėje rašoma: „Žinokite, kad savo vaiko neapleidžiu – šiuo laikotarpiu bandysiu jam duoti pačiam nusiraminti per 45–60 minučių.

Aš su juo kambaryje būsiu kas 5–10 minučių, kad jį nuraminčiau ir duočiau žinoti, kad jis ne vienas ir kad viskas bus gerai. Jei pradėtumėte mums jausti neapykantą, tiesiog draugiškai pabelskite į mūsų duris – aš jums atnešiu stikliuką tekilos mūsų draugiškos kaimynystės pataisymui. Tai paprasta pigi tekila, bet ji tikrai nuramins jums nervus – sakau iš patirties, pati išbandžiau savo kailiu.

Bet kuriuo atveju, melskitės už mus ir pasigarsinkite savo televizorius. Jei jums pritrūktų pieno, cukraus ar kiaušinių – skolinkitės iš mūsų. Tas pats galioja ir tekilai.“

Laišką pasirašė „jūsų pavargę ir atsiprašantys kaimynai“.

Žinute Tviteryje pasidalino tame pačiame name gyvenantis žmogus, kuris rašė: „Kaimynai paliko ant mūsų durų... Einu iškepsiu jiems sausainių.“

Šis įrašas susilaukė net 1,1 milijono patiktukų ir buvo perpublikuotas 100 000 kartų.


Rašyti komentarą...
T
Triskart mama
2020-12-22 13:54:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia matyt kalba eina apie Ferberio metodą...Siaubas!!! 45-60min leis išsiverkti!!! Ar jiems su galva viskas gerai? Ir mums visokių naktų būdavo... Bet juk tai kūdikis. Niekada nekilo tokių minčių kūdikiui "leisti išsiverkti".
Atsakyti
0

Z
Ziauru
2020-12-22 13:35:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
O valgyt jam nereikia? Pamperso pakeist nereikia?Kai ateis laikas tai ir miegos visa nakti.. ankstoka dar
Atsakyti
-2

Z
Ziauru
2020-12-22 16:23:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Leist issiverkt ir neramint tai ne pagarba kaimynams ir to tikrai neturėtų būt tas pats ir su šunimis tai kvailu tėvų įsitikinimai jog tai normalu ir taip norima vaiką išauklėti jus netik kenkia savo vaikui bet ir kaimynų. Rasteliai nieko nekeičia jūsų atsiprašymai yra niekiniai taip neturėtų būt deja taip yra ir skųstis reikia visiems kurie tai girdi jokio ignoravimo negali but!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų