naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Marcas Williamsas save vadindavo „tėčio vaikų darželio direktoriumi“ – jauniausias jo vaikas gimė vos prieš keturis mėnesius. Vyras mirė antrąją Kalėdų dieną.

Marcas Williamsas save vadindavo „tėčio vaikų darželio direktoriumi“ – jauniausias jo vaikas gimė vos prieš keturis mėnesius. Vyras mirė antrąją Kalėdų dieną.

REKLAMA

Trijų vaikų tėtis mirė staiga netekęs sąmonės per Kūčias, vos keturiems mėnesiams praėjus po jo jauniausio vaiko gimimo. Marcas Williamas už savo gyvybę kovojo dvi dienas, bet gydytojai patikėti negalinčiai šeimai galiausiai turėjo pranešti, kad daugiau nieko padaryt nebeįmanoma ir kad laikas atjungti gyvybės palaikymo aparatus, rašoma mirror.co.uk

„Jis buvo mano uola, geriausias tėtis pasaulyje“

Jo sužadėtinė Amy Johnson sakė: „Tik noriu, kad žmonės žinotų, kaip jį mylėjau. Jis buvo mano uola, geriausias tėtis pasaulyje“.

„Liverpool Echo“ praneša, kad pora jauniausio savo vaiko, berniuko Oliverio, susilaukė rugpjūčio mėnesį. Marcas, 41–erių metų amžiaus pilnu etatu vaikus auginantis vyras buvo labai gerbiamas Liverpulio ir Mančesterio geležinkelių asociacijos narys.

REKLAMA

Jo kolega ir artimas draugas Paulas O‘Donnellas pasakojo, kad Kūčių vakarą Marcas namuose netikėtai prarado sąmonę. Jis buvo skubiai išvežtas į Liverpulio ligoninę maždaug 17 val. 45 min., kur jam buvo diagnozuota smegenų aneurizma.

REKLAMA

Nepaisant nežymių pagerėjimo ženklų pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 26–ąją medikai suprato, kad jokios smegenų veiklos nebeaptinkama ir pasveikimo tikimybė lygi nuliui.

Paulas sakė: „Marcą pažįstu nuo 2015 metų, ir per visą šį laiką jis nė karto nebuvo piktas ar liūdnas. Jis buvo vienas entuziastiškiausių ir džiaugsmingiausių žmonių. Jis buvo labai kruopštus ir pasišventęs Amy ir vaikams. Amy daugiausiai išlaikė šeimą, o jis save vadindavo „tėčio vaikų darželio direktoriumi“.

REKLAMA

Garsėjo savo gebėjimu archyvuose rasti užslėptą informaciją

Paulas pasakojo, kad Marcas, traukinio mašinisto anūkas, garsėjo savo gebėjimu archyvuose rasti užslėptą informaciją apie Liverpulio – Mančesterio geležinkelius. Kartu su draugu jie keliaudavo naršyti po bibliotekas visoje Didžiojoje Britanijoje.

Jis sakė: „Vienas dalykas, kurį jis turėjo, buvo dėmesio trūkumo hiperaktyvumo sindromas (DTHS), todėl jis buvo labai šnekus ir jo smegenys nuolat veikdavo – šią savybę jis išnaudodavo dirbdamas mūsų asociacijoje. Jis nuolat pasakodavo, kad rado vieną įdomią ataskaitą arba perskaitė kokį straipsnį. Marcas norėjo, kad jo darbas būtų jo palikimas – dabar svarstome, kaip galime įamžinti jo atminimą“.

REKLAMA
REKLAMA

Iš linksmo Marco būdo niekas nebūtų atspėjęs, kad prieš šešerius metus jis su partnere Amy išgyveno tragediją, kai neteko naujagimės Isobel, kuri mirė vos gimusi. Paulas pasakojo, kad Marcas savo skausmo nerodė ir buvo labai stiprus, kad galėtų palaikyti Amy ir vyriausią judviejų sūnų Johną Paulą.

Norėdamas šeimai padėti išgyventi sunkų laikotarpį, Paulas platformoje „JustGiving“ sukūrė puslapį, kuriame renkamos aukos. Šiame puslapyje, kur jau surinkta 2500 svarų aukų, Paulas rašo: „Tai – antras kartas, kai sukuriu „JustGiving“ puslapį Marcui Williamsui. Prieš šešerius metus jis su sužadėtine Amy neteko antrojo vaiko – Isobelės, vos kelios dienos po jos atėjimo į šį pasaulį.

REKLAMA

Dabar mano pareiga ir vėl prašyti pagalbos – Marcas iškeliavo į žvaigždes pas Isobelę. Jis palieka nuostabią savo sužadėtinę Amy ir tris nuostabius vaikus – Johną Paulą, Anweną ir mažąjį Oliverį, kuris gimė šį rugpjūtį.

Tai – šeima, kuri iškentė daugiau, nei kas nors yra nusipelnęs. Šiam aukų rinkimui nenustačiau jokio konkretaus tikslo – kiek pavyks surinkti Amy ir vaikams šiam sunkiam laikotarpiui, tiek. Ši iniciatyva yra skirta vienam mieliausių ir geriausių žmonių, kokį man yra tekę pažinoti – geraširdžiam ir atsidavusiam tėčiui ir partneriui“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų