Kristiną įsiutino jos draugo elgesys su buvusia žmona: iškritęs iš medžio pasitaikė

Ar kada nors pagalvojote, kaip elgtumėtės gyvenime, jeigu jūsų širdies draugas turėtų vaikų iš kitos santuokos? Tokį klausimą viešoje erdvėje uždavė ir viena lietuvaitė.

Lietuvaitė Karolina vienoje „Facebook“ grupėje uždavė klausimą, kuris užvirė nemenką diskusiją.

„Šiaip visada galvojau, kad smagu rasti būtų draugą su vaikais, bet dabar savo nuomonę pradedu keisti. Turiu kol kas draugą, jis turi tris vaikus iš pirmos santuokos.

Žinote, sakyčiau jis daugiau su ja bendrauja, matai, vaikų klausimais nei su manimi. Pavyzdžiui, jo buvusi irgi turi draugą, bet per šventes, Velykas ar Kalėdas, meta abu savo antras puses į šoną ir kartu jas švenčia, lanko senelius.

Čia man vienai toks iškritęs iš medžio pasitaikė ar yra ir daugiau?“.

Toks Karolinas klausimas nepaliko abejingų moterų, kurios netrukus pradėjo reikšti savo nuomonę. Daugelis jų tikino, kad palikti savo antrąją pusę minėti šventes nėra normalu.

„Mano manymu, jums toks draugas nepakeliui, o ir didelė tikimybė, kad jie vėl gali sueiti į krūvą. Jei taip kartu ir kartu, o vaikai maži ir bėdos, problemos mažos. Vaikai augs, o tada ir problemų, reikalų daug daugiau atsiras. Vadinasi, jie bus kartu ir spręs reikalus, susijusius su vaikais”, - rašė viena iš komentatorių. Moteriai antrino ir kitos:

„Jau tikrai iškritęs iš medžio. Su vaikais galima bendrauti ir atskirai nuo buvusios“; „Mano galva čia kaip ir dvigubas gyvenimas. Jei taip jau stengiasi dėl vaikų, tai kodėl iš viso išsiskyrė“; „Nepanašu į normalią šeimą. Tai nenormalu, negyvenčiau su tokiu“; „Visiškas absurdas“ – tokius ir panašius komentarus rašė „Facebook“ vartotojos.

Žinoma, atsirado ir tokių, kurios tvirtino, kad vaikai gyvenime yra svarbiausia ir moteriai su tuo reikia susitaikyti.


Rašyti komentarą...
B
Bildukas
2019-05-10 21:58:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Emociškai jie dar neišsiskyrė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų