naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trys vaikai – 3 ir 2 metų amžiaus berniukai bei 6 mėnesių amžiaus mergaitė – rasti negyvi su durtinėmis žaizdomis. Vaikus rado juos prižiūrėti turėjusi močiutė – manoma, kad vaikus nužudžiusi mama iš įvykio vietos pabėgo.

Trys vaikai – 3 ir 2 metų amžiaus berniukai bei 6 mėnesių amžiaus mergaitė – rasti negyvi su durtinėmis žaizdomis. Vaikus rado juos prižiūrėti turėjusi močiutė – manoma, kad vaikus nužudžiusi mama iš įvykio vietos pabėgo.

REKLAMA

Nusikaltimo vieta, kurioje buvo rasti trys mamos nužudyti vaikai, atrodė taip siaubingai, kad į ją atvykusiems policijos pareigūnams vėliau prireikė psichologų pagalbos. Pranešama, kad savo tris mažus vaikus nužudė Liliana Carillo – jauniausiai mergaitei tebuvo šeši mėnesiai. Vaikų kūnelius rado jų močiutė.

Šeštadienį, balandžio 10 dieną, į įvykio vietą Resedoje, Kalifornijoje, ji iškvietė pareigūnus, kurie patvirtino, kad visi trys vaikai yra mirę. Teigiama, kad tą pačią dieną juos pasiimti turėjo L. Carillo buvęs partneris, vaikų tėvas Erikas Dentonas. Siaubingą vaizdą vaikų močiutė pamatė 9 val. 30 min, ryte, ir tuomet paskambino skubiosios pagalbos numeriu, praneša „The Sun“.

Mama paliko vaikus

Du trejų ir dvejų metų amžiaus berniukai bei šešių mėnesių amžiaus mergaitė buvo rasti su durtinėmis žaizdomis, o mamos šalia nesimatė. 30 metų amžiaus jų mama buvo suimta vėliau tą pačią dieną – norėdama pabėgti ji buvo pavogusi automobilį.

REKLAMA

Leitenantas Raulis Joelis „LA Times“ sakė: „Tokias akimirkas pareigūnai vėliau nešiojasi visą gyvenimą. Policininkui tokius dalykus sunku suvokti.“

REKLAMA

Aiškėja, kad tėvai bylinėjosi dėl vaikų priežiūros – Erikas Dentonas norėjo, kad jais rūpintis teismas patikėtų jam, teigdamas, kad vaikų motinos elgesys yra nestabilus. E. Dentono pusseserė Teri Miller „KKTV“ sakė: „Liliana labai sirgo, čia ne ji, ji nebuvo savimi – viskas prasidėjo prieš kelis mėnesius, ji tikrai prastai jautėsi.“

Pasak pusseserės, vaikų tėvas dėl L .Carillo elgesio kreipėsi pagalbos į vaikų teisių tarnybas ir policiją. Kovo 4 dieną E. Dentonas pateikė laikinos ypatingos situacijos vaikų priežiūros orderio prašymą, kad vaikų mamai galėtų būti tuo tarpu įvertinta psichinė sveikata.

REKLAMA

Kovo 12 dienos Los Andželo aukščiausiojo teismo ataskaitoje rašoma, kad L. Carillo pateikė prašymą uždrausti jos buvusiam partneriui prie jos artintis, motyvuodama smurtu artimoje aplinkoje. Kovo 26 dieną E. Dentono prašymas buvo svarstomas, bet sprendimo priėmimas nukeltas į balandžio 14 dieną, rašoma dailystar.co.uk.

Leitenantas Anthony Cato savo pranešima sakė: „Nežinome šios šeimos situacijos. Šiuo metu tiesiog stengiamės išsiaiškinti visas aplinkybes.“

Pasak kaimynų, vaikai paprastai būdavo gerai prižiūrimi, nes jais rūpindavosi jų močiutė, kuri juos ir rado negyvus. Pareigūnai šiuo metu jau įvardija L. Carillo kaip pagrindinę įtariamąją už trigubą žmogžudystę, bet jokios informacijos apie galimus nusikaltimo motyvus nepateikiama. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų