• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gruodžio 15 dieną Indrės Aleksandravičienės šeimą ištiko nelaimė – jos 33 metų brolis Paulius Norušis Danijoje pateko į autoįvykį. Pauliaus sesei Indrei praėjus nežinomybės kelią, vaikinas pagaliau pargabentas į Lietuvą.

Gruodžio 15 dieną Indrės Aleksandravičienės šeimą ištiko nelaimė – jos 33 metų brolis Paulius Norušis Danijoje pateko į autoįvykį. Pauliaus sesei Indrei praėjus nežinomybės kelią, vaikinas pagaliau pargabentas į Lietuvą.

REKLAMA

Vaikinas patyrė rimtų sužalojimų – jam lūžo stuburas, kurį laiką negalėjo kalbėti. Jo sesuo Indrė kreipiasi į visuomenę ir prašo neabejingų žmonių pagalbos, nes brolio dar laukia ilgas sveikimo kelias.

„Noriu papasakoti kaip gyvenimas apsivertė per sekundę ir kokių yra nuostabių žmonių, kurie padeda.

Gruodžio 15 dieną mano brolis Paulius pateko į baisų autoįvykį Danijoje. Iš pradžių sužinojome tik tiek, kad jį gabeno į Kopenhagos ligoninę sraigtasparniu.

Kaip jis, kokios būklės? Žinių buvo labai mažai, o kiek nerimo ir baimės, pasimetimo“, – socialiniame tinkle „Facebook“ jautriu išgyvenimu dalinosi Indrė Aleksandravičienė.

REKLAMA
REKLAMA

Po kraupios avarijos reikalinga pagalba

Moteris savo įraše pasakoja, kad po kiek laiko sužinojo – jos broliui lūžęs stuburas, patyrė daug kitų stiprių sužalojimų. Indrė dalinasi, kad po operacijų Paulius atsigavo, tačiau dar negalėjo kalbėti.

REKLAMA

„Kartu su šeima ir artimaisiais surėmėme pečius ir surinkome pinigų, kiek tik turėjome, kad brolį iš Danijos pervežtume į ligoninę Lietuvoje. Dabar jis reabilitacijoje, jau bendrauja su mumis ir sako, kad gyvenimas – dovana. 

Tačiau, kad jo gyvenimas būtų kiek įmanoma labiau pilnavertiškesnis, po visų baisių sužalojimų – laukia ilgas ir sunkus kelias. Mes visomis išgalėmis stengiamės jam padėti morališkai ir, žinoma, finansiškai, tačiau poreikiai jau lenkia mūsų galimybes. Matome, kad be paramos neišsiversime.

REKLAMA
REKLAMA

Kreipėmės pagalbos į Lietuvos „Caritą“, patarimais, palaikymu mums padėjo ne tik ši organizacija, bet ir daug kitų geros valios žmonių. Tačiau, jeigu galite, prašau, prisidėkite prie brolio gydymo finansiškai. Net ir nedidelė auka – reali ir labai reikalinga pagalba“, – pagalbos prašo Pauliaus sesuo Indrė.

Šeimai padėjo „Carito“ organizacija

Socialinio tinklo „Facebook“ Lietuvos „Carito“ puslapyje pasakojama, kad, kiek tik gali, organizacija Indrės broliui suteikė pagalbą Lietuvoje ir pagal išgales prisidėjo prie pervežimo išlaidų bei būtinų priemonių sveikatos priežiūrai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Su Indre susipažinome, kai pagalbos į mus kreipėsi Danijoje per avariją sunkiai sužaloto jos brolio Pauliaus artimieji. Vaikelį auginanti jauna mama ėmėsi ne tik atsakomybės organizuoti brolio pargabenimą į Kauno klinikas, bet ir rūpinantis tolimesne pagalba.

Susidūrę su nelaimėmis žino, kokie sunkumai užgriūna visą šeimą ir kaip greitai tirpsta pinigai. Kartais atrodo, kad netikėtoms išlaidoms nėra nei galo, nei krašto. Taip pat reikia palaikymo maldos, žinant, kad laukia ilgas ir nelengvas kelias kuo visavertiškesnio gyvenimo link.

REKLAMA

Pauliaus sesuo Indrė dėkoja kiekvienam, pasidalijusiam šia žinia ir prisidėjusiam finansiškai prie jos brolio gydymo. Už pasitikėjimą ir palaikymą bei pasidalijimą šiuo pagalbos prašymu esame dėkingi ir mes“, – į visuomenę kreipiasi Lietuvos „Carito“ organizacija

Prisidėti prie Indrės brolio Pauliaus gydymo galite žemiau nurodytais rekvizitais: 

ŠIAULIŲ BANKAS; Vardas, pavardė: INDRĖ ALEKSANDRAVIČIENĖ; Sąskaitos numeris: LT817189900573724426; Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti: Parama Pauliaus Norušio gydymui

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų