tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Justino Bieberio žmona pasakoja, kad kai patyrė siaubingą kraujo krešulio sukeltą insultą, negalėjo kalbėti, o veidas nusviro.

Justino Bieberio žmona pasakoja, kad kai patyrė siaubingą kraujo krešulio sukeltą insultą, negalėjo kalbėti, o veidas nusviro.

REKLAMA

Haily Bieber prisimena, kaip nebegalėjo kalbėti ir veidas nusviro, kai ji prieš mėnesį patyrė baisų kraujo krešulio sukeltą insultą, negalėjo kalbėti, o veidas nusviro.

Popžvaigždės Justino Bieberio žmona 12 minučių trukmės „Youtube“ vaizdo įraše „Telling My Story“, publikuotame trečiadienį, papasakojo, kas jai nutiko, rašoma mirror.co.uk.

Prisidėjo kontraceptikai, COVID-19 ir skrydis

25 metų amžiaus mergina sako, kad gydytojų teigimu kraujo krešulys susiformavo dėl keleto kontraceptinių tablečių šalutinių poveikių, dėl COVID–19 ir tolimojo reiso skrydžio.

Vėliau atlikti tyrimai parodė, kad jai turėjo penkto lygio patentinę atvirąją ovalinę angą – tai aukščiausios kategorijos anga širdyje, per kurią krešulys ištrūko iš širdies ir pateko į smegenis. Pacientei prireikė skubios operacijos.

REKLAMA

Vaizdo įraše modeliu dirbanti Hailey tikina savo gerbėjus, kad ji ir toliau galės gyventi savo gyvenimą, o liga – jau praeityje. Tačiau ji taip pat papasakojo, kaip visa ši situacija paveikė jos psichologinę sveikatą:

REKLAMA

„Man prasidėdavo labai stiprūs nerimo priepuoliai, ir dėl jų jausdavausi keistai. Man nutirpdavo pirštai ir rankos, buvo labai labai sunkus laikas“.

Geria kraują skystinantį aspiriną

Dabar Hailey kasdien geria kraują skystinantį aspiriną nuo pat operacijos, po kurios jos nerimas dar labiau sustiprėjo, nors dabar situacija ir gerėja.

Vaizdo įrašo pabaigoje ji padėkoja gydytojams, kurie ja rūpinosi visą tą laiką ir sako, kad jai buvo labai svarbu pasidalinti šia istorija.

REKLAMA

Tuo tarpu Instagramo istorijoje Hailey pasakojo pasijutusi prastai, kai su Justinu valgė pusryčius – tada jai ir įvykio insultas. Dar ji papasakojo, kad po operacijos atsibudo po kelių valandų, ir netrukus po to jau galėjo važiuoti namo.

Visai neseniai Hailey paneigė fanų spėliojimus, kad ji laukiasi, kai „Grammy“ apdovanojimuose ant raudonojo kilimo buvo pastebėta, kaip Justinas atsargiai suėmęs jai pilvą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų