tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

43 metų Angellina Chafulumira Francis, užsikrėtusi Covid-19, mirė nuo kraujo krešulio. Jos sesuo Elsie, kuri dirbo slaugytoja, taip pat mirė nuo viruso 2020 metų balandžio mėnesį.

43 metų Angellina Chafulumira Francis, užsikrėtusi Covid-19, mirė nuo kraujo krešulio. Jos sesuo Elsie, kuri dirbo slaugytoja, taip pat mirė nuo viruso 2020 metų balandžio mėnesį.

REKLAMA

Dviejų vaikų mama mirė nuo Covid-19, praėjus vos 18 mėnesių po to, kai jos sesuo mirė nuo to paties žudiko viruso. Teigiama, kad buvusi britų armijos karė Angellina Chafulumira Francis mirė nuo kraujo krešulio spalio 27 dieną, kai buvo paguldyta į ligoninę dėl Covid-19.

Paliko devynerių metų sūnų ir 11‑metę dukrą

43 metų moteris paliko devynerių metų sūnų ir 11‑metę dukrą, rašo mirror.co.uk. Jos sesuo Elsie Chafulumira Sazuze, Birmingamo ligoninės medicinos sesuo, taip pat mirė nuo Covid-19 praėjusių metų balandį. Jai tebuvo 45-eri.

Angellina su vyru ir dviem vaikais gyveno Dishforth miestelyje. Į JK ji atvyko iš Malavio dar būdama studentė, po to ji pradėjo tarnybą kariuomenėje. Tie, kurie Angelliną pažinojo ir mylėjo, ją apibūdino kaip „šiltą ir draugišką“ bei  visada besišypsančią.

REKLAMA

Jos draugas William Fungatira sakė: „Mes buvome vaikystės draugai, kartu užaugome tame pačiame rajone. Ji buvo labai šilta, labai draugiška, labai žavinga. Paskutinį kartą su ja susitikau prieš dvejus metus vestuvėse, bendravome ir dalijomės prisiminimais. Ji buvo labai maloni ir būti šalia jos buvo nuostabu.

REKLAMA

Bėgant metams Angellina daug kartų kraustėsi ‒ ji gyveno Vokietijoje bei Kanadoje, o prieš šešis mėnesius grįžo į JK. Ji mylėjo savo vaikus ir jais rūpinosi, buvo labai šeimyniška. Mes jos tikrai pasiilgsime. Kai ji būdavo šalia, ji visada šypsodavosi ir kvatodavo“.

Atidarė sąskaitą, kad surinktų lėšų pargabenti Angellinos kūną į Malavį

Ponas Fungatira atidarė sąskaitą, kad surinktų lėšų pargabenti Angellinos kūną į Malavį ir suteikti jos šeimai galimybę apraudoti skaudžią netektį.

REKLAMA

Rašydamas apie tai „Gofundme“ puslapyje, jis sakė: „Tik pernai palaidojome Angellinos seserį Elsie Chafulumira Sazuze, slaugytoją, dirbusią JK, kuri mirė, susirgusi Covid-19. Nereikia nė sakyti, kad skausmas dėl šios netekties šeimai yra neįsivaizduojamai slegiantis – du mažamečiai vaikai dabar augs be mamos, o Angellinos mama, vis dar gedinti prieš pusantrų metų mirusios vienos dukros, dabar neteko ir antrosios“.

Iki šiol paaukota virš 11 000 svarų sterlingų ir ponas Fungatira dėkoja žmonėms už jų dosnumą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų