REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gegužės 27 dieną, šeštadienį, pranešta apie netikėtą jauno LNK žurnalisto Viliaus Stankevičiaus mirtį. Velionio gedi visa žurnalistų bendruomenė. 

Gegužės 27 dieną, šeštadienį, pranešta apie netikėtą jauno LNK žurnalisto Viliaus Stankevičiaus mirtį. Velionio gedi visa žurnalistų bendruomenė. 

REKLAMA

Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) pasidalino jautriais žodžiais, atmenant netikėtai mirusį kolegą, prisiminė jo darbus ir užsidegimą, su kuriuo jis pasinėrė į žurnalistikos pasaulį. 

„Gegužės 27 dieną, šeštadienį pasiekė dar viena skaudi netektis – mirė LNK laidos „Labas vakaras, Lietuva“ žurnalistas Vilius Stankevičius. Dėl ko užgeso jauno žurnalisto gyvybė – nėra skelbiama. 

Vilius Stankevičius gimė Raseiniuose, čia baigė vidurinę mokyklą. 2022 metais Vilniaus universitete įsigijo žurnalisto specialybę. 

Žurnalistas Vilius Stankevičius buvo vienas iš pirmųjų, kurie atsidurdavo svarbiausių šalies įvykių vietose. 

Dauguma mums žinomų žurnalistų galėtų papasakoti, kad savo karjeras pradėjo pabaigę mokyklas ir universitetus, įgavę tam tikrų žinių. Tačiau kitaip negu daugumos žurnalistų, Viliaus Stankevičiaus gyvenime žurnalistika atsirado dar paauglystėje – nuo mokyklos laikų, kai įkūrė mokinių televiziją, o vėliau jis važinėdavo su policijos pareigūnais po įvykių vietas ir filmuotas medžiagas parduodavo TV kanalams. 

REKLAMA
REKLAMA

„Raseiniuose įvyksta nelaimė ir skambina man, pavyzdžiui, iš LNK televizijos, sako, tavo kraštuose yra negerų dalykų. Gal gali nuvažiuoti ir nufilmuoti? Važiuodavau, nufilmuodavau, o paskui pasidalindavau su TV kanalais. Taip po truputėlį, metai iš metų, tapau žinomas kanalų vadovams ir dabar aš pats esu čia“, – savo patirtimi televizijoje nuo dvyliktos klasės Vilius dalinosi LNK laidoje „Šeškinės 20“. 

REKLAMA

Panašu, kad mažai kas norėtų kiekvieną dieną tirti ir aiškintis kriminalinius įvykius, bet V. Stankevičius prisipažino, kad šis darbas jam labai tiko ir patiko, nors visai nesiekė dirbti būtent su šia sritimi“, – dalinosi LŽS. 

Primenama, kad Vilius Stankevičius bus pašarvotas Raseiniuose, Pavasario g. 2. Bus laidojamas trečiadienį, karstas išnešamas 11 valandą. 

Taip atrodo, kad gedi visi zurnalistai, isskyrus LNK. O kaip mes zavimes zurnalistais, kai jie pasako laisva zodi kaimyniniu diktatoriu kontroliuojamose TV ir buna priversti iseiti is darbo. Taip galejo ir LNK zurnalistai - pareiksti uzuojauta, pamineti. As nezinau, gal jie nuteise be teismo a.a. zmogu uz kazka tai. Tai butu pasibjauretina teisineje valstybeje ! Krito mano akyse si TV ir joje dirbantys.
Aha, gedi. LNK vedėjai, ir kolegos nei vienas neužsimena apie jo mirtį. Geda LNK
LNK labai nuvylė, jokio žmogiškumo, užuojautos...kas bebūtų, bet tai buvo jų kolega...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų