REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gegužės 27-ąją mirė LNK žurnalistas Vilius Stankevičius.

REKLAMA

Apie tai pranešė laikraštis „Raseinių naujienos“: „Mums tavęs trūks, mielas drauge ir kolega... Nuoširdi užuojauta šeima.“

Užuojautą reiškia ir Raseinių meras Arvydas Nekrošius.

Paskelbė, kur bus galima atsisveikinti

Pirmadienio popietę socialiniame tinkle „Facebook“ skelbiama, kad su mirusiu žurnalistu bus galima atsisveikinti Pavasario gatvėje nuo 17 valandos, laidotuvės vyks trečiadienį, mišios aukojamos 8 val.30 min, karstas išnešamas 11 val.

V. Stankevičius gimė Raseiniuose. 2022 m. baigė Vilniaus universiteto žurnalistikos studijas. Dirbo LNK žinių, laidos „Labas vakaras, Lietuva“ žurnalistu.

 

Iš LNK vis dar nei žodžio, nei užuojautos, nei minutės pagerbimo per eterį. :) Geriau per kk2 papliotkinti, apie Lapinus, nei pagerbti sava žmogų. :) Klounai LNK.svetimos zinesklaisos didesnį rūpestingumą roda
O tv3 jis dirbo? 15.min, ve ir t.t.? nes visos žiniasklaidos apie tai rašo. O LNK ignoruoja tą faktą, toks tylėjimas yra akivaizdus kaltės slėpimas.
Nusivyliau LNK! Apie sava zurnalista turejo pirmieji pranesti ziniose, isreiksti uzuojauta. Taip jau isreiskiama pagarba. Zmogus dirbo iki paskutines dienos. Dabar kai pagalvoju, nieko vertos tos LNK visos programos, juokeliai, lekstas kanalas. Daugiau laiko negaisiu siai TV.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų