Rašyti komentarą...
LNK elgiasi taktiškai.Be šeimos leidimo ar be konkrečių mirties faktų neviešino.Nepilkit šiukšlių ant LNK.Labai jau, tautiečiai,greiti sugebant kitus teisti.
Zmogus nusižude.Šeima nieko nenorėjo viešinti.Todėl ir LNK tylį.
VALYTUVAI lnk l
Kuo mažiau tokių liurbių ant Lietuvos tuo geriau ir svaresnę spaudą turėsime, neužterštą šlamštiškais straipsniais, huh atsidusimas iškart.
@Pagaliau Jis buvo puikus žurnalistas. Šito nuvertinti nereikia.
Kodėl leidžiama komentuoti po straipsniu? Kur jūsų sąžinė, portalo autoriai?
Tai kur ta žodžio laisvė, ech žurnaliūgos jūs, ką LnKą , vakaro laidoj vėl puikią nuotaiką skelbia du profesioAnalai, nū nors vieną parodė kolegą juodai apsirengusią, veidas viską pasako.
Gėda visai LNK televizijos grupei. Kad ir kokia ten situacija buvo, galėjo bent jau pagerbti buvusį kolegą. Tikrai atrodė taktiškas, energingas ir geros nuotaikos vaikinukas, tik ne kartą pastebėjau, jog vyresni kolegos, dirbusieji kriminalinių naujienų apžvalgos prisatyme jį pastoviai ironiškai pataisinėdavo, ypatingai, jeigu dėl patirties trūkumo pritrūkdavo vieno ar kito žodžio, užstrigdavo skaitydamas tekstą. Susidarė vaizdas, kad stengiamasi eterio metu ne padėti kolegai susigaudyti, o ieškoma kaip įkišti pagalį į ratus ir išmušti iš vėžių.
@LNK gėda. Hm,aš nepastebėjau, kad ironiškai jį pataisinėtų. Man kaip tik atrodė,kad gražiai jį priėmė ir bendradarbiavo tarpusavyje. Ypač Šimkus ir Liukaitytė labai geranoriški. O tai,kad niekas nieko nepasakė dėl netekties-tai žiauru, tik pastebėjau, kad Liukaitytė, reportažą rengdama, buvo juodai apsirengus, o paprastai ji rengiasi ryškiai, spalvotai. Jeigu vadovai uždraudė kažką sakyt, ji nors taip savo poziciją išreiškė...
@LNK gėda. Tikrai taip
Tikrai, kas su lnk istais negerai?
aplamai per zinias jokio komentaro apie tai, tyliai ramiai nubraukiama
Jauno žmogaus.Užuojauta artimiesiems ir draugams

Skaitomiausios naujienos




Į viršų