Kokios formos jūsų akys? Tai išduoda slapčiausias savybes

Laimė, džiaugsmas, liūdesys, melas ir pyktis – viską galima įžvelgti žmogaus akyse. Akys apie daugelį emocijų pasako viską. Tai – puikus dalykas, nes tokiu būdu galime neklausdami sužinoti, kaip jaučiasi kitas žmogus. Tačiau iš žmogaus akių formos galima nemažai pasakyti ne tik apie jo emocijas, bet ir apie asmenybės bruožus, rašoma tips–and–tricks.co. Smalsu? Skaitykite žemiau esančius paaiškinimus.

Migdolo formos akys

Migdolo formos akis turintys žmonės paprastai būna šiltos ir geraširdiškos asmenybės. Jei jūsų akys yra migdolo formos, greičiausiai esate mylimi ir ir darote viską, ką galite, kad padėtumėte kitiems. Tačiau taip pat galite būti truputį paslaptingi, todėl ne visiems iškart lengva jus pažinti. Stenkitės ne į viską žiūrėti taip rimtai ir dažniau atleiskite stabdžius.

Mažos akys

Turite mažas akis? Tuomet jums turbūt labai gerai sekasi susitelkti į save. Esate kritiški, analitiški ir į gyvenimą žiūrite rimtai. Savo aplinkoje esate laikomi protingiausiu žmogumi ir į jus kreipiamasi, kai reikia išspręsti sudėtingas problemas. Kai kurie galvoja, kad neturite emocijų, bet tai toli gražu nėra tiesa.

Iškilusios akys

„Išsprogusios akys“ nėra labai gražus apibūdinimas, bet jūsų akys nėra labai gilios. Jos yra arčiau kito žmogaus – o tai labai gražu –  ir rodo, kad esate geras ir mielas žmogus. Turite nedidelę artimų draugų ir šeimos grupę. Šie žmonės jums yra viskas, niekada to nepamirštate.

Gilios akys

Ar jūsų akys yra kiek gilesnės, nei daugumos kitų? Tai reiškia, kad esate svajotojai, kurie moka smagiai leisti laiką ir vienumoje. Kiti žmonės jus laiko labai paslaptingais. Tačiau tai – visai ne neigiamas dalykas. Esate labai romantiški, ir iki galo atsiveriate tik gerai pažįstamiems žmonėms.

Apvalios akys

Jei turite apvalias akis, esate kupini kūrybiškumo. Esate atviri, emocingi ir entuziastiški žmonės. Pasižymite ypatingu žavesiu, todėl didelėse žmonių grupėse sugebate pritraukti dėmesį į save. Kartais apvalias akis turintys žmonės būna truputį nerangūs.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų