Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Nors šiuolaikinė buitinė technika gali būti laikoma ilgamete investicija, kuriai išties neverta gailėti papildomų lėšų, net ir aukščiausios kokybės prietaisai reikalauja reguliaraus atnaujinimo. Priežasčių šiam žingsniui gali būti įvairių – naujas būstas, remontas, o galbūt noras turėti modernią buitinę techniką.

Nors šiuolaikinė buitinė technika gali būti laikoma ilgamete investicija, kuriai išties neverta gailėti papildomų lėšų, net ir aukščiausios kokybės prietaisai reikalauja reguliaraus atnaujinimo. Priežasčių šiam žingsniui gali būti įvairių – naujas būstas, remontas, o galbūt noras turėti modernią buitinę techniką.

REKLAMA
REKLAMA

Pastaruoju metu itin aktualios tvarumo bei ekologijos temos taip pat puikiai siejasi su naujų prietaisų įsigijimu – naujos kartos buitinė technika padeda taupyti išteklius, o taip pat atlieka visus reikalingus darbus itin efektyviai. Ką verta atnaujinti, ir kokių privalumų šis pokytis gali atnešti, pataria „Bosch“ ekspertai.

Vandens taupymas

Vanduo – vienas daugiausiai buityje sunaudojamų išteklių. Deja, pernelyg didelis jo vartojimas kenkia tiek piniginei, tiek gamtai. Tačiau dėka modernios buitinės technikos šį kiekį galima gerokai sumažinti, tuo pačiu nepatiriant jokių trikdžių kasdieniniams įpročiams.

Pavyzdžiui, šiuolaikinės skalbimo mašinos turi automatinio dozavimo funkciją, leidžiančią sunaudoti reikalingą priemonių bei vandens kiekį. O vis labiau populiarėjant indaplovėms, jos taip pat automatizuojamos – tai leidžia sutaupyti net kelis tūkstančius litrų vandens per metus (tikslus kiekis priklauso nuo prietaiso tipo). Be to, plovimo metu naudojamas itin aukštos temperatūros vanduo, užtikrinantis nepriekaištingą indų švarą bei blizgesį.

REKLAMA
REKLAMA

Efektyviau naudojama elektros energija

Drauge su vandeniu, elektros vartojimas taip pat užima itin svarbią vietą mūsų kasdienybėje. Kyla ir poreikis šį išteklių taupyti, o gal net rasti alternatyvių bei ekologiškesnių gavybos būdų.

Pastarąjį įgyvendinti gali būti kiek sudėtinga ir užtrukti, tačiau šiuolaikinių technologijų dėka pavyks gyventi tvariau. Vis daugiau namų ūkių naudoja elektrą taupančias lemputes ar ekonomiškas namų šildymo sistemas. Be to, tokie buitinės technikos prietaisai, kaip džiovyklės, padės efektyviai džiovinti drabužius kartu mažinant ir elektros suvartojimą.

Visada švieži maisto produktai

Šaldytuvus bei šaldiklius galima drąsiai pavadinti kiekvieno namų ūkio karaliais: itin daug dėmesio skiriama šviežumo išlaikymui, erdvei laikyti maisto produktus bei juos saugiai užšaldyti, taip užtikrinant ir ilgesnę vartojimo trukmę. Tai – vieni iš buitinės technikos prietaisų, kurie yra laikomi įjungti ištisą parą.

REKLAMA
REKLAMA

Be jokios abejonės, tai reiškia ir papildomas energijos sąnaudas. Senesnio modelio šaldytuvų funkcionalumas kiek siauresnis, tad išlaidos, skirtos jiems prižiūrėti, išauga. Tuo tarpu naujausios kartos prietaisai pasižymi sistemomis, suteikiančiomis galimybę optimizuoti vidaus temperatūrą. Tai padeda ne tik ekonomiškai naudoti svarbiausią buitinę techniką, tačiau ir ilgiau išlaikyti šviežius produktus bei švaistyti mažiau maisto.

Mažiau yra daugiau

Įvairios buitinės technikos integracija – dar viena dažna šiuolaikinių prietaisų savybė, padedanti gyventi ekonomiškiau bei pilnai naudotis visais privalumais. Jau minėti šaldytuvai, turintys ir šaldymo funkciją – įprastas prietaisas kone kiekvienoje virtuvėje, tačiau vis daugiau vartotojų įsigija daugiafunkcinius puodus, trintuvus ar krosneles. Tai padeda sutaupyti vietos namuose ar keliaujant, o taip pat greitai bei patogiai gaminti maistą.

REKLAMA
REKLAMA

Tvarumas išmaniųjų technologijų dėka

Laikas – vienas brangiausių šiuolaikinio vartotojo išteklių, tad galimybė jo sutaupyti yra itin patraukli. Naujausios kartos buitinė technika gali būti nesunkiai integruojama su kasdien naudojamomis išmaniosiomis technologijomis.

Pavyzdžiui, įvairūs virtualūs asistentai ne tik įjungia pageidaujamus prietaisus, tačiau ir tiksliai pranešti apie jau atliktus darbus. O vienas naujausių išradimų – galimybė fiksuoti šaldytuve esantį maistą mobiliojo telefono kamera. Specialiose programėlėse esanti atpažinimo funkcija padeda nustatyti produktų galiojimo terminus, o taip pat leidžia papildyti planuojamą pirkinių krepšelį.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų