Kilus gaisrui Vilniuje skubiai įspėja gyventojus: pasakė, ką daryti

Vilniuje popietę kilus gaisrui, vaistininkai įspėja vengti būti gryname ore ir palaukti kol užterštumas ore išsisklaidys.

37

Vilniuje popietę užsiliepsnojus angarams ir šalia jų esančiam putplasčiui, vaistininkai rekomenduoja iki pat pirmojo lietaus vengti būti gryname ore.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gaisras Vilniuje: Žalgirio gatvėje esančioje teritorijoje dega putplastis ir garažas

„Gaisro sukelti dūmai vėjo buvo nešami į miesto centrą ir senamiestį, rekomenduojame užsidaryti langus ir palaukti kol gaisro sukeltas užterštumas praeis. Geriausia, jeigu galite tai padaryti iki pirmojo lietaus. Prasidėjęs galvos skausmas ar mieguistumas, gali reikšti, kad apsinuodijote dūmais“, – pranešime spaudai sako „Eurovaistinės“ vaistininkė Jovita Juodsnukytė.

Jeigu prisikvėpavote dūmų, pykina, vemiate, rekomenduojama kuo skubiau kreiptis į medikus dėl apsinuodijimo. Vaistininkai rekomenduoja sekti informaciją ir atsižvelgti į rekomendacijas.

Vilniuje kilo gaisras

Primename, kad pirmadienio popietę Vilniuje, adresu Žalgirio gatvė 131, esančioje teritorijoje kilo gaisras. Pirminiais duomenimis, dega putplastis ir angaro tipo garažas. Pranešimą apie gaisrą ugniagesiai gavo 13 val. 58 min. Gaisro gesinimui yra sutelktos 4 automobilinės cisternos.

Šiuo metu vykdomi gesinimo darbai. Kol kas nėra aišku, ar nukentėjo žmonės. Apie gaisrą pranešę žmonės teigė, kad šalia gaisro židinio yra automobilių servisas, o 3 metrų atstumu stovi automobiliai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų