Ketvirtos stadijos vėžys neišgąsdino: chemoterapiją pavertė linksma fotosesija

Išgirsti diagnozę „vėžys“ yra vienas sunkiausių išbandymų gyvenime. Vis dėlto Niujorke gyvenančios moters ketvirtos stadijos gaubtinės žarnos vėžys neišgąsdino.

26

Teatro aktorė Karen Walsh nusprendė sunkius chemoterapijos kursus paversti smagiomis fotosesijomis. Kartu su draugais 40-metė moteris kiekvieną kursą įamžino skirtingomis situacijomis, o nuotraukomis pasidalino socialiniuose tinkluose.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ketvirtos stadijos vėžys neišgąsdino: chemoterapiją pavertė pasaulį sužavėjusia fotosesija

Toks pozityvus bandymas pasveikti labai nudžiugino visus žmones, kurie taip pat susiduria su mirtina liga.

Karen pasakoja, kad pas daktarą apsilankė dėl skrandžio skausmų. Vis dėlto per tą laiką vėžys jau buvo smarkiai išplitęs, tad net aštuoni augliai rasti jos kepenyse. Juos visus pašalinti nebuvo įmanoma, tad vienintelė Karen išeitis buvo chemoterapija. Per kiekvieną sunkų kursą Karen lankydavo draugai, artimieji, kurie taip pat dalyvaudavo smagiose fotosesijoje. Vėliau prie išdaigų ligoninėje prisidėjo net darbuotojai, kurie tapo filmų „Žvaigždžių karai“, „Forestas Gumpas“ herojais.

„Kai žmonės man sako: „O, kokia tu drąsi, įkvepianti“, aš nesuprantu. Nes man atrodo, kad tai yra mano vienintelis būdas, kaip ištverti šį etapą“, - „Huffington Post“ kalbėjo moteris.

REKLAMA

Karen teigia, kad negalvoja apie blogiausią, nes turi išgyventi dėl savo vyro ir vaikų.

„Neturiu kito pasirinkimo, nes noriu būti šalia savo vaikų, kai jie baigs universitetą ir tuoksis. Aš noriu būti šalia, todėl darau, ką galiu“, - atvirai kalba Karen. Ir nors nuotraukos gali parodyti, kad viskas yra lengva ir gražu, tiesa yra žymiai skaudesnė.

Visgi Karen nesiruošia pasiduoti, neįsileidžia blogiausių minčių ir tikisi, kad tai padės ne tik sergantiems, bet ir visiems, kuriems sunku rasti optimizmo gyvenime.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų