Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Velso princesė su princu Williamu lankėsi Skarbore, kur vizito metu bendravo su karališkosios šeimos gerbėjais, pasipuošusi mažiau nei 2 eurus kainuojančiais auskarais.

Velso princesė su princu Williamu lankėsi Skarbore, kur vizito metu bendravo su karališkosios šeimos gerbėjais, pasipuošusi mažiau nei 2 eurus kainuojančiais auskarais.

REKLAMA

Karališkoji pora vyko į Jorkšyro pajūrio miestą, kur pradėjo teikti finansavimą jaunimo psichikos sveikata besirūpinančioms organizacijoms, rašo mirror.co.uk.

Kai jiedu apsilankė „The Street“ bendruomenės centre, kuris padeda vietos organizacijoms augti ir plėtoti savo veiklą, juos pasitiko minia džiugiai nusiteikusių gerbėjų.

Kate dėvėjo daugiau nei 520 eurų (460 svarų sterlingų) kainuojantį „Max Mara“ kupranugario spalvos paltą, taip pat panašios spalvos suknelę, prie kurios priderino odos spalvos batelius, dirželį ir nedidelę dizainerio rankinę.

Tačiau, kalbant apie papuošalus, ji buvo įsivėrusi „High Street“ tinklo „Accessorize“ auskarus. Tai ne pirmas kartas, kai ji su jais pasirodė viešumoje.

REKLAMA

Galima įsigyti už du eurus

Norintieji atkartoti jos įvaizdį šiuo metu auskarus gali įsigyti už mažiau nei 2 eurus (1,5 svaro sterlingų). Be nuolaidos auskarai kainuoja 5 eurus 70 centų (5 svarus sterlingus).

Tiek Kate, tiek Williamas taip pat buvo įsisegę sages su raudonomis aguonomis, nes artėja kasmetiniai Atminimo dienos minėjimai.

Vizitas įvyko tuo metu, kai karališkoji pora pradėjo bendradarbiavimą su labdaros organizacijomis ir paramos iš karališkojo fondo teikimą.

REKLAMA

Williamas ir Kate vyko į Šiaurės Jorkšyrą, kur įvyko pirmoji „Poveikio bendruomenei diena“, kurios tikslas – sukurti „ilgalaikį pokytį ir poveikį“.

Skarboro mieste pora susitiko su jaunais žmonėmis ir pristatė savo bandomąją programą, kurios metu geriems tikslams jau buvo surinkta beveik 400 tūkst. eurų (350 tūkst. svarų sterlingų). Vietos paaugliai skirsto verslų paaukotus pinigus Šiaurės Jorkšyro psichikos sveikatos priežiūros įstaigoms.

REKLAMA

Tai nauja veikla, kuria karališkoji pora siekia užtikrinti, kad karališkieji vizitai turėtų ilgalaikį poveikį. Bendruomenės centre „The Street“ jie susitiko su jaunų žmonių grupe, kuri padėjo nuspręsti, kaip skirstyti surinktas lėšas.

Lėšos skirtos trims vietinėms labdaros organizacijoms: „Gallows Close Centre“, „Sidewalk Youth Project“ ir „Flash Company Arts“. Bandomąją programą vykdo Velso princo ir princesės karališkasis fondas ir Jorkšyre įsikūrusi organizacija „Two Ridings Community Foundation“.

REKLAMA
REKLAMA

Susitiko su gerbėjais

Karališkajai porai artimi šaltiniai teigia, kad jie „aktyviai“ ėmėsi iniciatyvos pradėti projektą, nes augant pragyvenimo išlaidoms, kyla vis didesnė grėsmė susidurti su krize.

Prieš išvykdamas Williamas pasakė kalbą, kurią skyrė labdaros organizacijoms, vaikams ir rėmėjams: „Mes daug girdėjome apie psichikos sveikatos prioritetus, kai kurias saugias erdves ir maistą – tai pagrindiniai šiandien aktualūs klausimai.

REKLAMA

Kalbant apie psichikos sveikatą, kovą su stigma, kalbėjimą apie psichikos sveikatą ir paslaugų teikimą bendruomenei, labai svarbu, kad galėtume judėti į priekį ir spręsti psichikos sveikatos problemas, su kuriomis susiduria daugybė žmonių.

Catherine ir mano šiandienos patirtis suburiant ir bendradarbiaujant parodė, ką galima padaryti, kai bendruomenė susivienija. Tai yra veikla, kurią norėtume tęsti ir tikiuosi, kad ši iniciatyva išplis po visą šalį. Jūs vadovaujate, kol kiti seka paskui jus.“

Vėliau karališkoji pora susitiko su gerbėjais, susirinkusiais prie „The Street“ bendruomenės namų, kur spaudė rankas ir fotografavosi su šaltyje jų laukusiais žmonėmis.

O gal ten kur tik 5 ,70 euro tik kopija ,o Kate nesioja is aukso pagamintus panasius i pigius. Koks is tiesu skirtumas ka nesioja,dar triusiku spalva parasykite,gal irgi kupranugario odos ar vilnos.
Atsibostu man tie paparacai .todel ir zuvo Diana...
Ir tai vadinasi žurnalistika? Negi svarbu kiek kas kainuoja? Svarbu ar tinka, are kokybiška. Tai net neetiška rašyti. Kaip ir klausti ar papuošalai auksiniai. Grynas snobizmas.
Taip visos duros pirkit auskarus po 2 eu ir nešiokite
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų