Rašyti komentarą...
Labai aktuali informacija,nukreipt demesi nuo realybes...
vajetau manan tai kas daba bus a
Mane kas savaitę pribloškia vis naujos LT prekybcentruose duonos pieno bei mėsos produktų kainos kainos.
Už du eurus ji nebent paperst galėtų.
Galėtum užsičiaupti!
, tamsta, ir esate ta žiurkė
Ka cia nusikalbat. O tai kam baseinuose vieta? 90meciams?
Žurnalistai, matot ir žinot kas kiek kainuoja už kelių tūkstančių kilometrų, bet kodėl nerašot kiek kas kainuoja LT. Prieš savaitę Lidle paprastas batonas kur tik miltai vanduo ir druska kainavo 0.49 eur, prieš pora dienų pyst ir kaina jau 0,69 eur. Tokios kainos tai tikrai pribloškia. Kodėl tokių dalykų neskelbiat???

Na ka as galiu pasakyt mes augom lygiai taip pat akys issaudytos, karabitas, benzinas, akmenys, lankai, ragatkes, buvo musu zaislai o ir ezere mirkdavome be jokiu tevu prieziuros, nelaimes nutikdavo nutinka ir nutiks
Ir tai vadinasi žurnalistika? Negi svarbu kiek kas kainuoja? Svarbu ar tinka, are kokybiška. Tai net neetiška rašyti. Kaip ir klausti ar papuošalai auksiniai. Grynas snobizmas.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų