Kate Middleton gaus naują vardą: susižavėjimą kelia ne visiems

Kai princas Viljamas taps karaliumi, Kate Middleton taip pat gaus naują vardą. 39-erių metų princo Viljamo žmona Catherine Elizabeth Middleton jau turi Kembridžo hercogienės, Stretherno grafienės ir Kerikfergu baronienės titulus, kuriuos gavo ištekėjusi už princo Viljamo prieš 10 metų, 2011 metų balandžio 29 dieną.

Kai princas Viljamas atsisės į karališkąjį sostą, ji bus vadinama karaliene Katerina ir bus šeštoji karalienė šiuo vardu Britanijos istorijoje. Tikėtina, kad Kate bus karūnuojama „panašios, bet paprastesnės ceremonijos metu, nebent būtų nuspręsta kitaip“, rašoma karališkosios šeimos tinklapyje.

Hercogienės titulas taip pat keisis, kai karaliumi taps jos uošvis princas Čarlzas. Viljamas, kuris tuomet taps pirmuoju sosto įpėdiniu, bus gaus Velso princo titulą, o Kate automatiškai taps Velso princese.

Nors teoriškai šis titulas turėjo būti perduotas princo Čarlzo žmonai Kamilai, kai jiedu susituokė, Kamila šio titulo atsisakė iš pagarbos princesei Dianai, ir pasiėmė Kornvalio hercogienės titulą, rašoma dailystar.co.uk.

„Kamila nebuvo populiari ir visų mėgstama, nors nuo to laiko šis aspektas jau pasikeitė, nes Kamila aktyviai užsiėmė labdara, o Čarlzas dabar daug laimingesnis. – sako knygų apie karališkąją šeimą autorė Marlene Koenig. – „Visgi, tam tikra dalis žmonių vis dar jaučia nemažai įtampos ir pykčio, todėl buvo nuspręsta, kad Kamila bus vadinama Kornvalio hercogiene, nors iš tiesų ji yra Velso princesė.“

M. Koenig taip pat sako, kad jei Kembridžo hercogienė Kate Middleton gyventų ilgiau už savo vyrą, vėliau jos titulas galėtų būti Karalienė Motina. Kai karaliumi taps princas Džordžas, ji galės pasirinkti, ar būti vadinamai Jos Didenybe karaliene Katerina, ar Karaliene Motina.

Tuo tarpu pagal dabartines apklausas, didžioji dalis žmonių norėtų, kad po Karalienės Elžbietos karaliumi taptų iškart princas Viljamas. Jis savo tėvą princą Čarlzą populiarumu lenkia net 20 procentinių punktų – nuo 47% iki 27%, nepaisant to, kad pastaruosius du dešimtmečius jo populiarumui atstatyti buvo dedama labai daug pastangų.

REKLAMA

Vis dėlto, jaunesni žmonės dar labiau norėtų, kad karaliumi taptų princas Haris, nei jo vyresnis brolis ar tėvas. „Deltapoll“ šiuo klausimu apklausė 1590 suaugusiuosius nuo kovo 31 iki balandžio 1 dienos.

„The Mirror“ karališkosios šeimos reikalų ekspertas Russellas Myersas sako: „Jis išnaudojo populiarumo bangą, kurios sulaukė už savo pastangas koronaviruso krizės metu, todėl nenuostabu, kad britai mieliau karaliumi rinktųsi Viljamą. Vieną dieną jis taps karaliumi ir, žinoma, jam įtakos turės visos tos patirtys, kurias jis dabar kaupia kiekvienais metais, būdamas pasaulinėse scenose ir padėdamas karališkajai šeimai, kai to iš jo reikalaujama.

Tačiau visgi taip pat reikėtų pripažinti, kad daug gerų darbų ne tik Britanijoje, bet ir visame pasaulyje yra padaręs ir Velso princas Čarlzas. Tūkstantmečio karta palaiko Viljamo ir Hario aplinkosauginius idealus, bet kartais jie nežino, kad Čarlzas veikla šioje srityje užsiėmė dar tada, kai jie nebuvo nė gimę – neseniai buvo minimas penkiasdešimtmetis nuo tada, kai jis pradėjo labdaringą veiklą.“


Rašyti komentarą...
.
...
2021-04-09 23:40:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kurie čia "jaunieji britai" pageidauja Hario soste? Tie, kurie labiau įdegę, ar tie, kurie Ramadano laikosi?
Atsakyti
-12

F
Faktas
2021-04-09 23:05:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Supratau, kad nieko nesupratau apie tuos titulus.Tai karaliene,tai princese, tai hercogiene...
Atsakyti
-7

K
Karalienė
2021-04-10 22:38:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką čia suprasti , aš savo šeimai suteikiau rimtus titulus , valdovas -vyras , aš valdovo valdovė , vaikai valdovo ir valdovės bezpridielai , ką reiškia neklauso nors tu ką.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų