Kartą ir visiems laikams: tai kokia ta vidutinė sekso trukmė?

Kiek laiko turėtų trukti seksas? Tai klausimas, neraminantis daugelį besitikinčių, kad nenukrenta žemiau vidurkio. Atliktas tyrimas parodė, kiek iš tiesų laiko reikėtų praleisti lovoje. Ar ir jūsų sekso trukmė nenusileidžia vidutinei?

Apklausa parodė, kiek laiko turėtų trukti seksas. Apskaičiuota, kad 30 minučių yra ideali sekso trukmė, remiantis 4400 žmonių pateiktais duomenimis.

Sekso žaislų parduotuvė „Love Honey“ surinko duomenis apie tai, kiek laiko žmonės nori praleisti lovoje. Nuostabą sukėlė tai, kad nors optimalia sekso trukme laikoma 30 minučių, dauguma porų tam skiria mažiau laiko.

Vidutiniškai porų seksas trunka 19 minučių

„Love Honey“ teigia, kad vidutiniškai porų seksas trunka 19 minučių – 11 minučių trumpiau už idealią trukmę. Tik pusė apklaustų porų – 52 procentai – sakė, kad yra patenkintos savo lytiniu gyvenimu. 23 procentai vyrų norėtų, kad seksas truktų ilgiau – tam pritarė ir 15 procentų moterų. Be to, poros mylėtis dažniausiai skuba – tik 21 procentu atveju tam skiriama pakankamai laiko.

Taip pat ir kiti tyrimai yra parodę, kad vyrai 30 minučių trukmės nepasiekia – jie orgazmą pasiekia vos per 5,4 minutės. Vidutinė sekso trukmė kelia nerimą daugeliui vyrų, kurie jaudinasi dėl to, kad lovoje neišsilaiko pakankamai ilgai. Dar 1991 metais tyrėjai iš „Kinsey Institute“ išsiaiškino, kad 75 procentai vyrų ejakuliuoja vos per dvi minutes sueities maždaug puse atvejų, rašoma express.co.uk

Mokslininkų duomenimis remiantis, vyrų erekcijos trukmės mediana yra 5,4 minutės – tai nustatyta 2005 metais atlikto tyrimo metu.  Tai reiškia, kad jei 100 vyrų sustatytume į eilę nuo to, kuris ejakuliuoja greičiausiai, iki to, kuris išsilaiko ilgiausiai, eilės viduryje stovintis vyras ejakuliuotų per 5,4 minutės.

Sidnėjuje dirbantis lytinės sveikatos specialistas Chrisas McMahonas straipsnyje „The Journal of Sexual Medicine“ atskleidė, kad svarbūs trys su ejakuliacija susiję faktoriai. Ne tik ejakuliacija yra pakankamai greitai, bet vyrai taip pat nesugeba jos kontroliuoti ar atidėti, ir ši problema sukelia daugiausiai psichologinių problemų.

Didžiosios Britanijos Nacionalinė sveikatos tarnyba skelbia: „Retkarčiais pasitaikantys ankstyvos ejakuliacijos epizodai yra dažnas dalykas ir dėl to jaudintis neverta. Tačiau jei pastebite, kad maždaug puse atvejų seksas baigiasi pernelyg ankstyva ejakuliacija, gali būti, kad gydymas praverstų.“


Rašyti komentarą...
V
V.M.
2021-10-11 07:03:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia priklauso nuo partnerio,kiek laiko sugebėsi švankuot.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų