• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princo Harry ir Meghan Markle santykiai su karališkąja šeima sudėtingi, tačiau Sasekso kunigaikštis deda viltis, kad nesantaika baigsis, o viską gali užbaigti Karalius Karolis III, pasiuntęs aiškią žinutę.

Princo Harry ir Meghan Markle santykiai su karališkąja šeima sudėtingi, tačiau Sasekso kunigaikštis deda viltis, kad nesantaika baigsis, o viską gali užbaigti Karalius Karolis III, pasiuntęs aiškią žinutę.

REKLAMA

Karalius gali užbaigti karališkosios šeimos nesutarimus, nes, kaip teigia vienas ekspertas, jis „paliko atviras duris“ princui Harry ir Meghan.

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė nuo tada, kai 2020 m. pasitraukė iš karališkųjų pareigų, pateikė daugybę kaltinimų šeimai, taip tik pakurstydami nesantaiką.

Pasiuntė aiškią žinutę

Tačiau pastaruoju metu princas Harry žengė mažus žingsnelius, taisydamas savo santykius su tėvu.

Harry skrido aplankyti Karolio III po to, kai monarchui buvo diagnozuotas vėžys, o gegužės 8 d. jis vėl grįš į Londoną. Karališkųjų įvykių komentatorius Richardas Fitzwilliamsas mano, kad Karolis III yra atviras susitikimui su sūnumi, tačiau perspėjo, kad yra vienas kabliukas, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

„Karalius visada paliko atviras duris Harry, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad jis visada bus šiltai priimtas. Tam prireiks laiko. Tačiau akivaizdu, kad pastarosiomis savaitėmis padėtis pasikeitė labiau, nei tikėtasi.

REKLAMA

Nemanau, kad tai būtų labai sunku, priklauso nuo to, kaip jūs apibrėšite susitaikymą“, – sakė Richardas laikraščiui „The Sun“.

Karališkasis ekspertas taip pat mano, kad Harry norės pamatyti savo tėvą lygiai taip pat, kaip ir karalius savo sūnų. Jis pridūrė:

„Mes žinome, kad saugumo klausimai, susiję su Harry ir Meghan bei jų vaikais, bus sprendžiamas kiekvienu konkrečiu atveju. Manyčiau, būtų keista, jei jie norėtų susitikti su karaliumi ir kiltų kažkokių problemų.“

REKLAMA
REKLAMA

Nuo tada, kai paliko karališkąją šeimą, Meghan labai retai grįžta į Jungtinę Karalystę. Ji prisijungė prie karališkosios šeimos narių švenčiant karalienės Elžbietos II platininį valdymo jubiliejų, tačiau nuo karalienės laidotuvių 2022 m. rugsėjį į šalį daugiau nebesugrįžo.

Harry jau anksčiau yra kalbėjęs apie savo troškimą susitaikyti su šeima ir prisipažino, kad jautėsi dėkingas už galimybę aplankyti karalių Karolį III, kai jam buvo diagnozuotas vėžys.

Laidoje „Good Morning America“ jis sakė: „Aš myliu savo šeimą. Tai, kad galėjau sėsti į lėktuvą ir nuvykti pas jį bei praleisti su juo bet kokį laiko tarpą, esu už tai dėkingas.“

Toks ten jau ir karalius, nei jis buvo geras vyras Dianai, tiesiog šeimos išdavikas su ta baisinga boba Camila ir labai teisingai Haris pasirinko išsakyti tiesą visiems, kad tėvas nusileistų ant žemės, ir per geras tas Haris, kad kartais lanko tėvą, oi nekoks jis tas seniokas
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų