Karalienė kasmet eglę nupuošia tą pačią dieną: stebina data

Kaip ir kiekvieno Anglijos gyventojo, taip ir karalienės Elizabeth II Kalėdos šiais metais buvo kardinaliai kitokios. Tačiau vienos tradicijos karalienė griežtai laikysis.

Ar žinojote, kad kasmet papuoštą kalėdinę eglutę karalienė laiko iki pat vasario mėnesio? O to priežastis – išties labai jautri.

Dauguma gyventojų kalėdines dekoracijas nurenka netrukus po Naujųjų, Lietuvoje įprasta eglę nupuošti iki sausio 6 dieną, nes daugelyje valstybių galioja prietaras, kad jei eglė bus papuošta ilgiau – metai bus nesėkmingi.

Tačiau karalienė visus prietarus ignoruoja ir eglę papuoštą laiko dar geru mėnesiu ilgiau, nei įprasta.

Tokiu šventiniu būdu ji kasmet pagerbia savo tėvo – karaliaus George VI – atminimą, kuris Anapilin išėjo vasario 6 dieną, būdamas vos 56 metų amžiaus. Karalius mirė Sandrighamo rezidencijoje, kur karalienė kasmet praleisdavo visą šventinį laikotarpį.

Dažniausiai praėjus dar kelioms dienoms po mirties metinių, karalienė išvyksta iš rezidencijos ir tik tuomet būna nurenkamos kalėdinės dekoracijos.

Primename, kad tuomet dar princesei Elizabeth buvo vos 25-eri, kai ji tapo karaliene.

 


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-12-29 15:35:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žaviuosi subtiliu Karalienės skoniu. Kaip ji moka pasirinkti spalvas ir viską savo aprangoje suderinti! Neapsakomai viskas suderinta. Kaip sakoma, nei pridėt, nei atimt.
Atsakyti
-1

J
Je
2021-01-03 10:37:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įprasta, eglutė nupuošiama per Trijų Karalių šventę, o kaip daro Anglijoj bobutės man nerūpi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų