Kaip žinoti, kad atėjo pabaiga: 10 ženklų, rodančių besiartinančias skyrybas

Yra galybė akivaizdžių priežasčių, kodėl įvyksta skyrybos, pavyzdžiui, neištikimybė, nuolatiniai ginčai, pasibaigiantys indų daužymu, nesutapę planai ir lūkesčiai ateičiai. Tačiau kartais nėra vienos akivaizdžios priežasties, tiesiog jaučiate, kad kažkas ne taip, rašo portalas „Buzzfeed“.

31

Jei jus kamuoja jausmas, kad kažkas jūsų santykiuose nebe taip, štai psichologų įžvalgos, padėsiančios atsakyti į klausimą, kada aišku, jog atėjo metas skirtis.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ką apie jūsų santykius pasako gimimo data?

Anksčiau mieli atrodę jų įpročiai ar keistenybės dabar tiesiog veda iš proto

Jūsų antra pusė visada buvo kiek netvarkinga, tačiau jus tai pradėjo erzinti tik po kelerių metų kartu. Paklauskite savęs, kodėl jus tai erzina tik dabar?

Savo laisvalaikį mieliau leidžiate su draugais, darbe ar vėpsodamas į televizorių

Gal sąmoningai ir nevengiate būti kartu, tačiau vis kuriate planus, kurie lyg tyčia neleidžia judviem praleisti laiko. Vis tik, tai turbūt ne atsitiktinumas – tai jūs renkatės, kad jūsų partneris jums nebe prioritetas.

Santykiai nebejuda į priekį, bet tam neturite paaiškinimo

Geri santykiai nejudės į priekį, jei vienas iš partnerių nuolat stabdys judviejų intymumo augimą. Jei jūsų antra pusė nuolat sugalvoja priežasčių, kodėl nenori jūsų supažindinti su savo tėvais, draugais, kodėl judu nesikalbate apie ateities planus, jis turbūt to vengia ne be priežasties.

Judu daugiau nei kartą išsiskyrėte ir vėl draugavote

Kartelį susitaikyti išsiskyrus – niekis. Tačiau, jei šis skaičius perkopia vieną, turbūt nesugebate išspręsti tikrosios jūsų skyrybų priežasties.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Emma Hulse prabilo apie buvusius santykius

Jūsų fizinis artumas nebeegzistuoja

Neegzistuojantis seksualinis gyvenimas gali pasirodyti menka bėda, bet jei jūsų partneris jūsų nebetraukia, kaip anksčiau, pamanykite, kaip jausitės, jei tai nesikeis daugelį metų, kol būsite kartu.

Seksas – vienintelis jus suartinantis dalykas

Nieko blogo, jei jūsų santykių tikslas – fizinių troškimų patenkinimas. Bet jei seksas vis dėlto nėra jūsų santykių tikslas, o jūsų nebesieja nieko bendro be sekso, metas nerimauti.

REKLAMA

Dažnai galvojate apie kitus vyrus ar moteris

Normalu kartais pagalvoti, koks jausmas apimtų santykiuose su kitu žmogumi. Tačiau jei tokios fantazijos jus apninka nuolat, jos, ko gero, išryškina jūsų santykių trūkumus. Paklauskite savęs, ko tikitės iš savo santykių ir ar jūsų lūkesčiai dabar išpildyti.

Nuolat ginčijatės dėl niekų

Poroms pyktis sveika. Tačiau nuolat kivirčytis dėl menkiausių smulkmenų – didelė problema. Jei didžiąją dalį jūsų laiko sudaro pykčiai, metas permąstyti savo santykius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų