Norite laimingai gyventi visą gyvenimą ir neturėti problemų šeimoje? Pats laikas formuoti įpročius, kurie turi tapti šeimos vertybėmis ir moraliniu pagrindu. Išsikirpkite ir užklijuokite matomiausioje vietoje šiuos aukso vertės patarimus. :)

Neįleiskite į santykius rutinos. Nepatingėkite laisvadieniais važiuoti į pamėgtas vietas, aplankykite giminaičius, nuveikite ką nors neplanuoto ir spontaniško, nes antraip rutina, įsiveržusi į jūsų namus, ilgam užsisėdės ir tyliai grauš santykius.

Pagalvokite apie vaikus. Vos pajutus santykių vėsą ir vis dažnesnį norą būti atskirai, pradėkite galvoti apie vaikus. Jei juos planuojate, nepamirškite, kad jie turi gimti darnioje šeimoje, kurioje partneriai vienas kitą myli ir gerbia.

Įsiklausykite į partnerio norus. Būtinai išgirskite ką jums sako antroji pusė. Jei pageidauja ramybės, suplanuokite laiką taip, kad jam būtų gerai ir kad jis galėtų džiaugtis ir didžiuotis jūsų santykiais.

Lavinkite moterišką intuiciją. Tai yra itin svarbu, jei norite išlikti pagarboje ir aukštumoje. Norėdamos to pasiekti nepamirškite, kad visada labai svarbu daug kalbėtis su vyru, atvirauti ir padėti jam, jei jis paprašys. Nuolat stebėkite jo elgesį ir pokyčius, kad tinkamu laiku ir tada, kai tik prireiks, pastebėtumėte jo paslydimus ar santuokinio gyvenimo neatitikimus.

Spręskite laiku problemas. Jei šeimoje iškyla vienokio ar kitokio pobūdžio problemos, būtinai jas spręskite tą pačią minutę. Ne po valandos, ne po dienos ir ne po atostogų, o iškart dabar, kad visos emocijos, jausmai ir lūkesčiai būtų išsiaiškinti tą pačią akimirką.

Neikite miegoti susipykę. Aiškinkitės santuokinio gyvenimo problemas tol, kol neišsiaiškinsite.

Ir, svarbiausia, niekada nepamirškite, kad gyvenate dviese, todėl būtinai turite įsiklausyti ne tik į savo norus ir jausmus, bet ir į greta esančio.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų