REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
8
„STIGA“ elektriniai sodo traktoriukai
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Grožitės kaimyno veja, tačiau niekaip nepavyksta tinkamai pasirūpinti savąja? Šiais laikais svarbiausia – tinkama sodo priežiūros technika. Suprantama, kad niekas negimsta technikos specialistu, tačiau įdėjus šiek tiek laiko ir pastangų, galite nesunkiai papildyti savo žinių bagažą.

8

Grožitės kaimyno veja, tačiau niekaip nepavyksta tinkamai pasirūpinti savąja? Šiais laikais svarbiausia – tinkama sodo priežiūros technika. Suprantama, kad niekas negimsta technikos specialistu, tačiau įdėjus šiek tiek laiko ir pastangų, galite nesunkiai papildyti savo žinių bagažą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tam, kad tai padaryti būtų lengviau, sodo technikos centro „STIGA“ specialistai dalijasi esminiais akcentais, ką reikėtų žinoti norint tinkamai pasirūpinti veja.

REKLAMA

Didelis pasirinkimas

Vejos priežiūrai yra sukurta daugybė skirtingų įrenginių: vejos pjovimo traktoriukai, benzininės vejapjovės, vejapjovės-robotai, rankinės vejapjovės ir daug kitų. Visą šią sodo priežiūros techniką ir dar daugiau sprendimų galite rasti čia.

Tačiau kaip žinoti, ką pasirinkti ir kas geriausiai pateisina kainos ir kokybės santykį bei lūkesčius? Visų pirma, pagalvokite apie ateities perspektyvas – dauguma žmonių renkasi ilgaamžius ir gamtai draugiškus įrenginius. Kitas svarbus aspektas – manevringumas ir, žinoma, priežiūra. Visiems be išimties patariama rinktis kiek įmanoma manevringesnį ir lengviau prižiūrimą vejos priežiūros įrenginį – taip sutaupysite ir laiko, ir pinigų.

REKLAMA
REKLAMA

Sklypo specifika

Pasak „STIGA“ specialistų, skirtingi sklypai reikalauja skirtingos priežiūros. Prieš rinkdamiesi sodo priežiūros techniką, įvertinkite savo sklypo specifiką: reljefą, plotą, pastatus, augalus ir žolės būklę. Pavyzdžiui, jeigu jūsų sklypo reljefas nelygus, geriausia įsigyti vejapjovę, kurios ratai didesni, nes toks įrenginys lengviau įveiks kalniukus ir duobes bei bus manevringesnis. O jeigu vejos priežiūros plotas itin didelis – rinkitės vejapjoves su metaliniu korpusu, nes tokio tipo įrenginiai tarnauja ilgiau ir yra tinkamesni intensyviems darbams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vejos traktoriuko variklis

Variklis yra tarsi vejapjovės širdis. Kuo geresnis variklis, tuo ilgiau ir kokybiškiau veiks žolės pjovimo įrenginys. Dažniausiai vejos taktoriukų varikliai būna keturtakčiai benzininiai: vieno arba dviejų cilindrų. Tačiau šiais laikais yra ir draugiškesnių aplinkai, bei mažesnės priežiūros reikalaujančių variklių. Neseniai, „STIGA“, lyderis sodo traktoriukų grupėje, pristatė pirmąjį elektrinį sodo traktoriuką, su išimamomis baterijomis, kurias galima naudoti ir su kitais „STIGA“ sodo priežiūros įrankiais. Tokio modelio traktoriukai ne tik tausoja gamtą, tačiau yra ir patogūs, nes nebereikia rūpintis kuru, alyva ar filtrų keitimu, užtenka pakrauti baterijas ir traktoriukas važiuoja.

REKLAMA

Komfortas

Sodo priežiūra neturėtų užimti daug laiko ar reikalauti didelių pastangų. Išsirinkus tinkamą ir kokybišką techniką, sodo darbai atliekami greitai, lengvai ir kokybiškai. Šiuolaikinės technologijos neatsilieka ir sodo įrenginiuose, tad renkantis vejapjovę atkreipkite dėmesį ar prietaisas manevringas, patogus naudoti ir ar turi išmaniąją programėlę. Mėgstantiems ypatingą komfortą, rekomenduojama įsigyti vejos pjovimo traktoriuką, nes toks įrenginys itin patogus – atsisėdi ir važiuoji. Pavyzdžiui, elektriniai „STIGA“ vejos traktoriukai pasižymi išskirtiniu komfortu – jie patogūs važiuoti, labai manevringi, tyliai dirba, o naudojant išmaniąją programėlę StigaGo, galima matyti pagrindinius traktoriuko darbo parametrus.

Renkantis vejos priežiūros techniką, vertėtų gerai pasvarstyti apie tai, kokie jūsų prioritetai ir galimybės. Gerai įvertinkite, kiek laiko galėsite skirti žoliapjovės priežiūrai, valdymui ir įrangos atnaujinimams. Svarbu nepamiršti, kad komfortas ir ilgaamžiškumas – neatsiejamos geros technikos dalys. Pasirinkus tinkamas priemones ir techniką, jūsų veja atgis naujam gyvenimui ir neabejotinai džiugins jūsų šeimos bei kaimynų akis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų