Ji kas rytą gėrė vandenį su citrina ir medumi. Štai kas nutiko vėliau

Niekas neabejoja, kad medus ir citrina yra ypač naudinga organizmui. Tuo galėjo įsitikinti ir tinklaraštininkė Crystal Davis, kuri ėmėsi kiekvieną rytą gerti šiltą vandenį su citrina ir medumi. Net 12 mėnesių ji tai darė, o dabar apie rezultatus yra pasiruošusi papasakoti kitiems. 

10

Nekankina peršalimas, gripas ir viršinamojo trakto problemos

Crystal teigia, kad ji visą gyvenimą nuolat sirgdavo peršalimo ligomis, ją kankindavo tonzilitas bei kitos virusinės ligos. Pradėjusi gerti šiltą vandenį su citrina ir medumi ji teigia atradusi patį tikriausią vaistą nuo peršalimo ligų. 

Nebereikia kavos

Iki eksperimento Crystal rytais gerdavo kavą, tačiau dabar atsisakė tai daryti. Gerdama šiltą vandenį su citrina ir medumi ji pajuto, jog energijos jai netrūksta. Vanduo numalšina galvos skausmą ir suteikia žvalumo. 

Užkrėtė kitus

Pradėjusi rytais gerti šiltą vandenį su citrina, šia idėja ji užkrėtė ir savo namiškius. Netrukus ji pastebėjo, kad tai tapo puikiu būdu visiems šeimos nariams ryte susitikti virtuvėje ir persimesti keliais žodeliais. Pasak Crystal, teigiamais rezultatais džiaugiasi visa šeima kartu. 

REKLAMA

Crystal Davis pabrėžia, kad užvirintam vandeniui reikia leisti šiek tiek atvėsti. Jei neturite laiko laukti - įpilkite vėsaus vandens. Tada išspauskite iš pusės citrinos sulčių ir įdėkite šaukštelį medaus. 

Šį gėrimą gerkite kas rytą, būdami tuščiu skrandžiu. 

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtinas triukas: kaip citrina gali padėti sukurti laužą

Nepamirškite, kad gerti tokių gėrimų negalima esant tam tikroms žarnynoms, skrandžio ligoms. 

 

 


Rašyti komentarą...
T
TomS
2017-11-23 22:22:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
O parasys kas apie ardoma dantu emalį? Gerk citrina, greit dantu neturesi.dantistai ploja katuciu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų