• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jaunikis sukėlė diskusiją internete po to, kai vestuvių dieną apipylė savo nuotaką šampanu.

Jaunikis sukėlė diskusiją internete po to, kai vestuvių dieną apipylė savo nuotaką šampanu.

REKLAMA

Praėjusią savaitę Cole'as Hennessey ir jo dabartinė žmona Kristal Kim oficialiai susižadėjo Komo ežere, Italijoje. Nuo to laiko ištrintame „TikTok“ vaizdo įraše iš vestuvių, kuriuo vėliau vėl buvo pasidalinta „X“ svetainėje, matyti, kaip pora iškelia tostą, o Hennessey atidaro šampano butelį.

Kol fone esantys svečiai sveikino porą, o vienas jų liepė jiems saugotis torto, jaunikis pradėjo purtyti butelį ir purkšti šampaną į orą. Kim toliau šventė su savo partneriu, kol jis nukreipė šampaną į ją ir apipylė ją šampanu. Atsakydama į tai Kim toliau juokėsi ir apsiverkė, šampanui patekus ant jos veido ir baltos suknelės, rašo independent.co.uk.

Tačiau kai kurie fone buvę svečiai nebuvo tokie linksmi, keli jų šaukė „Ne! Ne!“, kai Hennessey nukreipė šampano butelį į Kim. Kitas fone buvęs asmuo pasakė: „Ne ant jos!“, turėdamas omenyje nuotaką.

REKLAMA
REKLAMA

Tada Hennessey gurkštelėjo iš butelio, o jo partnerė nusišypsojo ir pakėlė rankas. Tada jis įpylė šiek tiek šampano jai į burną, o kiti svečiai paragino ją papurkšti Hennessey, vienas iš jų net pasakė: „Grąžinkite jį atgal!“

REKLAMA

Atsakydamas į tai jaunikis išskleidė rankas, ruošdamasis purkšti, o Kim pakratė butelį ir nukreipė jį į jį. Tačiau ištryško tik truputis putojančio šampano.

Jaunikio veiksmas per vestuves pribloškė visus

Portale „X“ poros vestuvių vaizdo įrašas turi daugiau nei 38,2 mln. peržiūrų ir sukėlė diskusiją. Daugybė žmonių kritikavo Hennessey už tai, kad jis apipylė savo partnerę šampanu, ypač atsižvelgiant į laiką, kurį ji tikriausiai praleido ruošdamasi vestuvėms. Žmonės ragino merginą palikti vyrą.

„Kiekvienas, kuris yra ant savęs užsipylęs išdžiūvusio šampano, žino, kad tai nėra puikus kvapas ar pojūtis“, – teigė vienas iš jų. „Jis sugadino visą likusią jos nakties dalį, nebent ji turėjo atsarginę suknelę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žinau, kad poros turi būti mielos ir juokingos viena kitai, bet purkšti šampaną ant nuotakos, vilkinčios vestuvinę suknelę? Į veidą? Ne. Tai man primena tą vyrą, kuris metė tortą savo žmonai į veidą“, – rašė kitas, turėdamas omenyje per vestuves paplitusį pokštą.

Tačiau kiti gynė jaunikį nuo kritikos, aiškindami, kad jo žmona atrodė taip, tarsi linksmintųsi, ir juokėsi, kai jis apipylė ją šampanu.

„Šiuo atveju turiu nesutikti su masėmis. Ji atrodo laiminga! Vien dėl to, kad jūs jaučiatės tam tikru būdu išsaugoję savo vestuvinį makiažą ir panašiai...“ – rašė vienas. „Tai nereiškia, kad ji taip mano. Manau, kad miela, kai pora tikrai turi ir draugystės pagrindą; ne tik romantiką.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų