Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mamos vaizdo įrašas apie didžiausias žmonių daromas valymo klaidas verčia suabejoti savo buities įpročiais.

Mamos vaizdo įrašas apie didžiausias žmonių daromas valymo klaidas verčia suabejoti savo buities įpročiais.

REKLAMA

Viena mama socialiniame tinkle „TikTok“ pasidalino vaizdo įrašu apie dažniausiai daromas valymo klaidas ir reikia pripažinti, kad ji teisi.

Liesl Elizabeth savo vaizdo įraše „suvaidino“ dažniausiai daromas klaidas – pernakt kriauklėje paliko indų plovimo skudurėlį ir kūdikio buteliukus ant spintelės.

Daugelis dezinfekuoja stalo įrankius ar indus nakčiai palikdami juos vandens ir valiklio mišinyje, tačiau problema ta, kad pamiršus iš kriauklės išleisti vandenį, joje lieka bakterijos ir gleivės, rašo metro.co.uk.

Tada dar klasikinis „tualetinio popieriaus ritinėlis po ranka“, kai popierius nukreiptas į sieną, ir tai tikrai daugelį žmonių erzina. Tiesa, komentaruose vienas žmogus paprieštaravo, kad taip ir turėtų būti, nes taip sutaupoma daugiau tualetinio popieriaus, o Liesl atkirto, kad „ji savo nuomonės nekeis“.

REKLAMA

Paskutinė jos minima klaida, kai išdžiūvusius skalbinius vėl sumetame į krepšį. Aišku, sutaupome laiko jų nesulankstydami, tačiau jie lieka susiglamžę – faktiškai sau pasidarome dar daugiau darbo.

Liesl vaizdo įrašas, kuriame ji netiesiogiai pašiepė savo vyro klaidas, sulaukė daugybės komentarų, kuriems tokie dalykai taipogi nepakenčiami.

Viena komentatorė pajuokavo: „Pasakyk man, kad lėkštes suplovė vyras, nors jis to niekam nesakė“.

Dauguma komentavusiųjų vieningai palaikė Liesl.

Vaizdo įraše Liesl išima iš indaplovės pilnai neišdžiūvusius kūdikio buteliukus ir palieka ant stalviršio, nors ji žiūrovus perspėja, kad pati taip niekada nedaro.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų