Itin grubią makaronų valgymo klaidą daro dažnas: nekartokite jos

Pasak makaronų ekspertų ir „Napolina“ padažų gamintojų, vieną mėgstamiausių pagardų naudojame labai klaidingai. Jie teigia, kad Italijoje makaronų barstymas sūriu būtų suprastas kaip baisus įžeidimas patiekalą paruošusiam šefui. 

Nepaisant visuotinės meilės itališkam maistui, 2000 britų apklausa parodė, kad daugiau nei 60 procentų žmonių nežino, kaip iš tiesų reikėtų gaminti ir valgyti pastos patiekalus, praneša „Tyla“.

Dar blogiau – Italijoje būtumėte pasmerkti ir už tai, kad makaronus valgote kaip garnyrą ar į vandenį makaronams pilate aliejaus – „Napolinos“ ekspertai sako, kad abu šie dalykai Italijoje draudžiami. Jie pateikė sąrašą 10 dažniausių klaidų, kurias turbūt esate padarę ir jūs, rašoma mirror.co.uk.

Dažniausios itališko maisto klaidos

Makaronus valgote kaip garnyrą;

Prieš valgį užkandžiaujate duona;

Valgote picą įdarytais krašteliais;

Pastos patiekalus barstote sūriu;

Gaminate picą su daugiau nei trimis pagardais;

Makaronus perverdate;

Padažui naudojate ne pomidorų tyrę;

Prieš valgydami spagečius supjaustote, kad jie būtų trumpesni;

Į karbonaros padažą dedate grietinėlę;

Į puodą su vandeniu makaronams pilate aliejaus.

Pasirodo, klaidingai valgome ir picą – net 43 procentai žmonių mano, kad kuo daugiau pagardų ant jos – tuo skaniau. „Napolinos“ teigimu, tradicinė pica neturi daugiau nei trijų pagardų, o dažnai gaminama tik su pomidorų padažu ir bazilikais.

Picerijose populiarūs česnakiniai ir majonezo pagrindo padažai taip pat yra nepriimtini – Italijoje pica gardinama tik alyvuogių aliejumi ir balzaminiu actu, ir tai tik retais atvejais. Taigi, visi neabejotinai esame padarę šias klaidas.


Rašyti komentarą...
K
Kindziulis
2020-10-21 12:55:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekvienam yra skanu tai, kas jam skanu. Kvaila tai vadinti neteisinga ar nusižengimu kažkokioms taisyklėms. Jeigu kažkokiam italui bus patys skaniausi cepelinai išvis be įdaro (mėsos), negi peiksime jį, kad jis durnas?
Atsakyti
-5

M
Mėgėjas
2020-10-21 12:29:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiška nesąmonė... Turiu du draugus italus, virtuvės šefus iš vidurio ir pietinės Italijos, tai ten visa tai daroma priešingai, nei pataria tie apsišaukėliai iš Napolitanos....
Atsakyti
-4

D
Dainora
2020-10-22 18:37:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip kas nori, taip ir valgo. Kam rūpi, kaip valgo italai???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų