Išskyrė keturis vyriško penio tipus: kiekvienas jų turi skirtingų subtilybių

Kuomet pradedama kalbėti apie skirtingų formų vyriškus pasididžiavimus, tai daugelis moterų tvirtina, kad tas, kurio didesnis, tai visuomet išloš šioje amžinoje kovoje už „koks penis yra geriausias“ statusą. Nepaisant to, yra daug moterų, kurios baiminasi „laistymo žarnos“, o kai kurioms ir išvis patinka kompaktiški vyrų lytiniai organai.

Kokio dydžio vyriškas penis yra geriausias, yra amžinas klausimas, į kurį atsakymą kiekvienas žmogus susiranda pats. Jeigu toks jam išvis iškyla, aišku. Viena yra aišku, kad niekas nesirenka, su kokiomis kūno dalimis gimti. Taip pat galima teigti, kad yra daug vyrų su mažais ar vidutinio dydžio peniais, kurie lovoje yra daug geresni meilužiai už tuos, pas kuriuos „trečia koja“ auga.

Tačiau mylėjimasis yra dviejų asmenų reikalas, todėl prie viso šio klausimo sprendimo dar reiktų numatyti ir tai, kokios formos, jautrumo ir dydžio yra moters makštis. Ir tik tuomet galima bandyti spręsti, tinkama konkrečiam žmogui tai, ar netinkama.

Tačiau ekspertai yra išskyrę keturis dažniausiai pasitaikančius penių tipus, kurie kiekvienas turi savų subtilybių, rašoma „Fakti.bg“.

„Kebabas“

Vyrukai su peniu – „kebabu“ gali iš pradžių kelti savo partnerėms siaubą. Gigantiškas mėsos gabalas, vienodai stambus visame ilgyje, gali priversti moterį susimąstyti, ar tik neteks po sekso gailėtis.

Privalumai: jis visiškai jus užpildo, stipriai spaudžia ir stimuliuoja jūsų makšties sieneles.Trūkumai: vyras, greičiausiai, yra itin patenkintas savo akivaizdžiais privalumais, todėl, taip pat tikėtinai, bus pernelyg grubus. Jis gali neapskaičiuoti, kad moters organizmui reikia kažkiek laiko pasirengti lytiniam aktui ir atsipalaiduoti. Penis gali būti toks didelis, kad vietoje malonumo lauks tik skausmas.

Bananas

Kaip ir bananas, toks penis yra šiek tiek užlenktas į viršų (lyg kviestų „ateik čia“).

Privalumai: jis gali nuolatos stimuliuoti G tašką, kuris yra viršutinėje vaginos sienelės dalyje. Net jeigu vyras ir nėra labai įgudęs ar nesupranta, ką reikia daryti, yra didelė tikimybė, kad laukia geras seksas.

REKLAMA

Trūkumai: tokios formos penio savininkai gali kompleksuoti dėl jo išvaizdos, ir visai veltui. Dydis ne visada turi reikšmę, o jie jau turi gamtos padovanotą dovaną, apie kurią dažnai net nenutuokia.

Kalbys

Skirtingai nuo „banano“, „kalbys“ yra nulinkęs į apačią, kaip flamingo snapas.

Privalumai: šio tipo peniams puikiai tinka poza „šuniuku“, nes galvutė liesis su jautriuoju G tašku. Taip pat tinka ir kuomet moteris yra ant viršaus, tačiau atsukusi savo partneriui nugarą.

Trūkumai: klasikinė misionieriaus poza jums netiks. Ir čia jau net nėra svarbu, kokį tempą ar meistriškumą vyras demonstruotų.

Raketa

Gal jis ir nedidelis, tačiau nederėtų jo iškart nurašyti. Prisiminkite, kad ir labai savimi pasitikintys, sėkmingi, įtakingi ir seksualūs vyrai turi tokį penį.

Privalumai: šie vyrukai žino, kad turi daug konkurencijos, tai suvokia ir tobulinasi savo įgūdžius. Tai, iš tiesų, vienintelis būdas jiems išlikti negailestingoje konkurencinėje kovoje. Jau nekalbant apie tai, kad jie dažnai puikiai dirba savo burna. Nedidelis penis sekso metu gali nuolat „iškristi“, todėl patartina mėgautis tam patogiomis misionieriaus ar „šuniuku“ pozomis. Tokie vyrai dažnai mėgaujasi ir oraliniu seksu.

Trūkumai: mažas penis dažnai netyčia iškrenta iš makšties, o tai gali užkirsti kelią orgazmui.


Rašyti komentarą...
7
79
2021-06-20 22:50:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur iliustracijos šiam moksliniam traktatui? Sausas aprašymas per mažai duoda informacijos
Atsakyti
-2

7
79
2021-06-20 22:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur ilistracijos.? Sausas aprašymas duoda pernelyg mažai informacijos/
Atsakyti
-3

J
Jonas
2021-06-23 13:18:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
daugiau tokių straipsnių, apie politiką nesamones rašote :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų