Atskleidė 3 pozas, kurios lovoje suteiks neįtikėtiną malonumą: pataria išbandyti

Ieškote būdų paįvairinti intymų gyvenimą? Jau šį vakarą galėsite išmėginti šias netikėtas naujoves.

Rasti sekso pozą, kuri tiktų abiems partneriams, ne visada būna labai lengva. Bet jei labiausiai mėgstate tradicinius judesius, visai nereikia jų pamiršti. Jei abiems partneriams labiausiai patinka klasikinės pozos, pakanka tik truputėlį jas paįvairinti. Turbūt nustebsite sužinoję, kad seną gerą misionieriaus pozą galima pagerinti net keletu būdų.

Sekso ekspertai iš „Cosmopolitan“ pasiūlė keletą naujų triukų, kurie jūsų malonumą kilstelės iki debesų. Štai kaip įvaldyti tris naujas ir negirdėtas pozas, rašoma dailystar.co.uk.

Zvimbianti meilė

Moteris turi atsigulti ant nugaros taip, kad klubai būtų ant lovos ar stalo krašto. Kai jau būsite pasiruošusi, vyras turi atsistoti priešais jus ir įsiskverbti. Šią gan įprastą pozą į naują lygį perkelkite į pagalbą pasitelkę vibratorių.

Taškas „X“

Dar vienas misionieriaus pozos paįvairinimas yra taško „X“ technika. Atsigulkite ant lovos ir kojas bei rankas ištieskite „X“ raidės forma. Partneris turi būti virš jūsų ir savo kūnu prie jūsų liesti kuo mažiau, išskyrus lytinius organus. Tokia poza visa dėmesį sutelks tik į vieną vietą ir įsiskverbimo jausmas bus stipresnis.

Šūvis į mėnulį

Norėdami įvaldyti „Šūvio į mėnulį“ pozą, kojas sulenkite prie krūtinės – vyras turi laikyti jūsų kulkšnis ir tokia poza įsiskverbti. Jis taip pat gali sulenkti jūsų kojas ir kiek spustelėti jas link krūtinės, taip pat jas išskėsti ar pakelti į tiesiai į viršų. Šioje pozoje svarbiausia atrasti tai, kas labiausiai patinka jums abiems.


Rašyti komentarą...
;
;lkjhgfd
2021-06-05 22:35:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas cia per mokslinis straipsnis. Jau visiskai tv3 dugnas.
Atsakyti
-5

L
LTU
2021-06-06 03:51:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ir nekomentuokite jei beįdomu
Atsakyti
-2

M
Miesto žmogus
2021-06-05 23:16:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tv3 mala nesąmones, - mažai kam įdomus tas seksas šiais laisvos demokratijos laikais
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų