naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Davidas ir Victoria Beckhamai – pavyzdinė pora, turinti keturis vaikus, 31 mln. svarų sterlingų vertės namus Londone ir mėgstanti prabangų gyvenimo būdą. Tačiau yra vienas dalykas, kuriuo jie nesidalija – tai maistas.

Davidas ir Victoria Beckhamai – pavyzdinė pora, turinti keturis vaikus, 31 mln. svarų sterlingų vertės namus Londone ir mėgstanti prabangų gyvenimo būdą. Tačiau yra vienas dalykas, kuriuo jie nesidalija – tai maistas.

REKLAMA

47 metų futbolo legenda Davidas atvirai kalba apie savo meilę maistui, o jo 48 metų žmona Victoria ne itin išranki ir jau 25 metus kasdien valgo tą patį maistą.

Tiesą sakant, Davidas yra sakęs, kad prisimena tik vieną kartą, kai būnant santuokoje Victoria su juo dalijosi maistu – jis sakė, kad tai buvo „nuostabu“, rašo mirror.co.uk.

Anksčiau Victoria sulaukė liaupsių, kai pareiškė, kad idėja, jog moterys turi būti lieknos, yra „atgyvenusi“ ir „senamadiška“.

Buvusi „Spice Girls“ narė šią mintį išsakė pristatydama savo naują „VB Body“ formuojančių drabužių kolekciją, kuri, anot jos, ypač tinka apkūnesnėms moterims.

REKLAMA

Norą būti lieknai laiko senamadišku požiūriu

Victoria sakė: „Tai senamadiškas požiūris – noras būti labai lieknai. Manau, kad šiandien moterys nori atrodyti sveikos ir turėti gražią figūrą. Jos nori turėti krūtinę ir užpakaliuką.“

REKLAMA

Tačiau Victorios vyras Davidas pripažino, kad keturių vaikų mama „pastaruosius 25 metus valgo tą patį“, o jam tai neduoda ramybės.

„Aš myliu maistą ir vyną. Kai valgau ką nors labai skanaus, noriu, kad visi paragautų. Deja, esu vedęs moterį, kuri 25 metus valgo tą patį.

Nuo tada, kai susipažinome, Victoria valgo tik keptą žuvį, garuose virtas daržoves. Ji labai retai suvalgo kažką kito“, – tinklalaidėje „River Cafe Table 4“ pasakojo keturių vaikų tėtis.

REKLAMA

Tada futbolo žvaigždė prisiminė vienintelį kartą, kai mados ikona Victoria nusižengė savo įprastiems mitybos įpročiams ir pasimėgavo kąsneliu ar dviem iš savo vyro lėkštės:

„Vienintelis kartas, kai mes dalinomės maistu, buvo tada, kai ji laukėsi Harper. Tai buvo pats nuostabiausias dalykas. Tai buvo vienas geriausių vakarų. Neprisimenu, ką tada valgėme, bet žinau, kad nuo to laiko ji to nevalgė.“

Maistu nesidalija

Kitoje tinklalaidės dalyje Davidas taip pat atskleidė, kad 2009 m., kai žaidė „AC Milan“ komandoje, jis užsirašė į italų kulinarijos kursus, nes norėjo pagaminti tobulą ragu ir rizotą savo vaikams – 22 metų Brooklynui, 19 metų Romeo, 16-mečiam Cruzui ir 10 metų dukrai Harper.

REKLAMA
REKLAMA

„Kai palikau Mančesterį ir turėjau palikti „Manchester United“, tuo metu, aišku, buvau sugniuždytas, bet tai mane išmokė gyventi skirtingose šalyse, valgyti skirtingą maistą, išbandyti įvairius dalykus.

Kai 11 mėnesių žaidžiau Italijoje, rytais treniruodavausi ir nusprendžiau, kad po pietų noriu lankyti itališkos virtuvės kulinarijos kursus. Man tai labai patiko.

Turėjau kelias privačias pamokas, o paskui mokėmės grupėje. Tačiau visi buvo labai susikoncentravę į maisto gamybą, todėl jiems net nerūpėjo, kas aš toks“, – pasakojo jis.

REKLAMA

Davidas, kurio vyriausias sūnus Brooklynas yra pradedantis virtuvės šefas, pridūrė: „Kursus lankiau, nes mano vaikų mėgstamiausias maistas yra itališkas, todėl norėjau pagaminti tobulą ragu ir gardų rizotą.“

Pirmadienio vakarą, dalyvaudamas laidoje „The Late Late Show with James Corden“, jo sūnus Brooklynas patvirtino, kad Davidas dievina itališką maistą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų