Išdavė 1 užšalusių langų valymo gudrybę: veikia turbo greičiu

Automobilių vairuotojams prasidėjusios šalnos prideda daugiau laiko pasiruošti važiuoti. Grandyti apledėjusius automobilio stiklus yra ne tik nemalonus darbas, tačiau ir užima nemažai laiko. Pasirodo, yra ir paprastesnis sprendimas.

Automobilių vairuotojai tikriausiai norės išbandyti šį triuką nuvalyti apledėjusius automobilių stiklus, rašoma „Express“.

Būtent apledėjusių langų valymas yra vienas iš darbų, su kuriais žiemą susiduria vairuotojai. Dauguma vairuotojų šiai problemai spręsti naudoja specialias ledą tirpinančias chemines priemones arba paprasčiausiai naudoja grandymui skirtą įrankį.

Nuvalykite stiklus be vargo

Vietoj to, kad naudotų vieną iš dviejų įprastų būtų, Daniel Harris savo feisbuke pasidalijo savo naudojamu būdu. Jis paprasčiausiai sandarų maišelį pripildė karštu vandeniu ir juo perbraukus per apledėjusį stiklą, ledas kaip mat nutirpsta.

„Karštas vanduo maisto laikymui skirtuose maišeliuose ir BAM, turite kuo nuvalyti langus ir susišildyti rankas. Puikiai veikia ir greita“, – rašė jis.

„Aš naudojau šiltą vandenį iš čiaupo, kad galėčiau laikyti maišelį nenusideginęs rankų ir sumažinti stiklo skilimo tikimybę“, – pridūrė jis.

Automobilių vairuotojai niekada neturėtų naudoti karšto ar verdančio vandens, nes toks temperatūrų skirtumas gali daryti įtaką stiklo skilimui.


Rašyti komentarą...
J
Jovaldas
2021-10-12 09:00:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
As tai anksti ryta nusimezu ant stiklo ir varau idarba taip laika sutaupau ir stiklas atsyla greiciau nei issivaizduojat
Atsakyti
-14

P
Patirtis
2021-10-12 09:04:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Greita temperatūrų kaita stiklą suskaldo ypač greitai.
Atsakyti
0

E
Edas
2021-10-13 07:05:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, taip. Durniau nesugalvosi…
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų