Įmonė, kuriai svarbi „Lietuvos garbė“: kas „Volfas Engelman“ komandą skatina pasitempti?

Pagarba ir dėmesys kitam yra vertybės, kurių šiandien neretai pritrūksta, tačiau būtent jomis kasdien siekia vadovautis viena seniausių ir stabiliausių Lietuvos įmonių „Volfas Engelman“. Palankiausiai vartotojų vertinamas lietuviškas alaus prekės ženklas šiemet ne tik mini savo istorinio vardo susigrąžinimo dešimtmetį, bet ir tapo projekto „Lietuvos garbė“ partneriu. 

Pilietiškumas – identitete 

Beveik du šimtus metų skaičiuojanti alaus darykla nuo pat įkūrimo XIX a. viduryje savo vardą garsino ne tik išskirtiniu alaus skoniu ir kokybe, bet ir pilietiškumu bei mecenavimo veikla. Tarpukariu „Volfas Engelman“ buvo vienas iš naujojo Vytauto Didžiojo karo muziejaus pastato Kaune statybos rėmėjų. Seniausia Lietuvos nepertraukiamai veikianti įmonė XX a. pradžioje taip pat prisidėjo ir prie vieno šalies valstybingumo simbolių – Vytauto Didžiojo paminklo sukūrimo, kuris pirmiausia buvo pastatytas Panemunės rajone. Šiuo metu atstatytas paminklas puošia Kauno Laisvės alėją. 

„Pilietiškumas ir džentelmeniškumas, siekis kiekvienąkart vis labiau pasitempti ir paskatinti tai padaryti kitus visuomet buvo „Volfas Engelman“ identiteto dalis. Tad labai simboliška, kad šiemet, minėdami savo istorinio vardo susigrąžinimą, prisijungiame prie pilietiškus Lietuvos žmonių žygdarbius iškeliančios „Lietuvos garbės“ iniciatyvos ir tapome jos rėmėjais“, – sako „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas. 

REKLAMA

Istorinio vardo susigrąžinimas paskatino pasitempti 

Vertybės, kurias akcentuoja „Lietuvos garbė“, bravoro vadovo teigimu, yra labai artimos ir „Volfas Engelman“ komandai. 

„Tai, apie ką kalba „Lietuvos garbė“ projektas – pagarba vieni kitiems, neabejingumas ir gebėjimas ištiesti pagalbos ranką – yra mūsų vidinės kultūros pamatas, kurį padėjo sutvirtinti prieš dešimtmetį susigrąžintas istorinis „Volfas Engelman“ vardas. Su istorinio vardo susigrąžinimu pasikeitė ne tik daryklos pavadinimas, bet ir mūsų vidinė kultūra bei požiūris. „Volfas Engelman“ vardas privertė labiau pasitempti“, – sako jau dešimtus metus bravorui vadovaujantis M. Horbačauskas. 

Vertybės padėjo užsitarnauti vartotojų prielankumą 

M. Horbačausko įsitikinimu, pagarbos vieni kitiems kultūra neabejotinai padėjo „Volfas Engelman“ užsitarnauti ir vartotojų palankumą, o kartu – pasiekti geresnių rezultatų. Pernai atlikto reprezentatyvaus Lietuvos gyventojų tyrimo duomenimis, „Volfas Engelman“ yra palankiausiai vartotojų vertinamas lietuviškas alaus prekės ženklas. Pagal palankiai prekės ženklą vertinančių vartotojų skaičių artimiausius konkurentus „Volfas Engelman“ lenkia 1,5 karto. 

„Tai mums yra didžiulis komplimentas ir įrodymas, kad einame teisinga linkme. Į savo vartotojus žiūrime kaip į draugus, o jie tai išties jaučia ir vertina. Matome, kad jiems yra artimos ir mūsų vertybės. Kartu visuomet siekiame būti aktyviais bendruomenės nariais tiek Kaune, tiek visoje Lietuvoje. Tai padeda kurti stipresnį ryšį su vartotojais“, – sako alaus daryklos vadovas. 

Aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje 

„Volfas Engelman“ remia ne vieną kultūros iniciatyvą ir renginį, pradedant meno parodomis, teatru, muzikos festivaliais ir baigiant miestų šventėmis, sporto renginiais. 

Kaune įsikūręs bravoras ne tik remia įvairias iniciatyvas, bet ir pats jų imasi. Pernai bendrovė pradėjo tradiciją Kaune rengti vietinį „Oktoberfest“ festivalį. „Volfas Engelman“ taip pat ne vienus metus Kaune organizuoja visiems miestiečiams atvirus šventinius aludarių dienos renginius, o siekdamas prisiminti ir pagerbti Kauno miesto istoriją, iškiliausius visuomenės veikėjus įgyvendino tokius projektus kaip „Iškiliausi tarpukario kauniečiai“ ar „Kauno rinktiniai“. 

REKLAMA

„Prisijungdami prie „Lietuvos garbės“ projekto rėmėjų verčiame dar vieną reikšmingą savo socialinės ir bendruomeninės veiklos puslapį. „Lietuvos garbė“ jau daug metų siekia atkreipti dėmesį į paprastų žmonių nepaprastus darbus, kurie įkvepia dar labiau pasitempti kiekvieną iš mūsų. Mums garbė būti šalia iškiliausių“, – sako M. Horbačauskas. 

Nacionalinių apdovanojimų „Lietuvos garbė“ ceremonija, per kurią bus pagerbti tie, kurie tyliai daro gerus darbus – padeda į nelaimę patekusiems, savanoriauja, aukojasi dėl kitų gerovės, garsina Lietuvą savo talentais, meno ar mokslo pasiekimais, – vyks kovo 11 d.


Rašyti komentarą...
j
jonis
2021-03-05 16:28:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
geras alus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų