Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Astrologai tikina, kad bent pirmoji dienos pusė beveik visiems Zodiako ženklams klostysis puikiai. Vieni galės patinginiauti, o kiti aktyviai padirbėti. Tai – laimės metas, tad neleiskite niekam sugadinti jūsų nuotaikos.

Astrologai tikina, kad bent pirmoji dienos pusė beveik visiems Zodiako ženklams klostysis puikiai. Vieni galės patinginiauti, o kiti aktyviai padirbėti. Tai – laimės metas, tad neleiskite niekam sugadinti jūsų nuotaikos.

REKLAMA

Avinas

Geras laikas aktyviai veiklai iki pietų: padarykite tai, kam seniai nesiryžote. Seksis avantiūrose, azartiniuose žaidimuose bei meilėje. Antroji dienos pusė palanki padaryti kam nors malonią dovaną.

Tauras

Spręskite materialines problemas: jums pakaks ne tik išradingumo, bet ir sėkmės. Romantiškam pasimatymui ar aiškintis santykius su jums brangiu žmogumi palankesnis laikas popiet.

Dvyniai

Šios dienos susitikimai, išgirstos naujienos gali netikėtai išspręsti įsisenėjusią problemą. Geras laikas bendrauti, kelionėms, susitikimams su seniai matytais žmonėmis. Iki pavakarės bus gera proga atgaivinti ir seną romantišką pažintį, kažkada nutrūkusį meilės ryšį.

REKLAMA

Vėžys

Iki pietų galima patinginiauti. Sėkmingesnė antroji dienos pusė popiet. Palanku tvarkyti reikalus, susijusius su pinigais ar jų investavimu. Antroji dienos pusė itin palanki romantiškiems pasimatymams.

Liūtas

Laimės metas: jūsų nuotaikos vėl puikios, o reikalai beveik savaime pasisuka geresne linkme. Dabar gali pagerėti ir jūsų santykiai su vaikais, ir su mylimu žmogumi. Šiandien gera proga ir laimingai įsimylėti.

Mergelė

Įtakingi asmenys jums jaus simpatiją, ir tai padės sprendžiant sudėtingas problemas. Aiškinkitės bendravimo nesklandumus darbe. Galimas tarnybinis romanas. Romantiškam pasimatymui palankesnis laikas popiet.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Iki pietų gera proga ieškoti sąjungininkų, taikytis su partneriais ar antrąja puse. Palanku tvarkyti dokumentus, spręsti juridinius keblumus. Įsimylėjusiems bei moterims ypač gali pasisekti.

Skorpionas

Nėra to blogo, kas neišeitų į gera, tai šiandien aiškiai pajusite. Spręskite finansines problemas, aiškinkitės santykius su jums skolingais asmenimis. Tiktų ir patiems skolintis pinigų. Vakarop bus nebloga proga aptarti nesklandumus jūsų meilės santykiuose su išrinktuoju (išrinktąja).

Šaulys

Reikalai pagaliau pajudės iš mirties taško: artimiausiu metu gali susitvarkyti užvilkintas reikalas. Diena gera susitikimams su įtakingais asmenimis, potencialiais verslo partneriais, užsieniečiais. Dabar būsite vertinami ir gerbiami, tad pavyks padaryti nemenką įtaką priimant svarbų sprendimą.

Ožiaragis

Gera proga koreguoti santykius su šeima ir savo vadovu. Verta kreiptis su rimtu prašymu į vadovybę, tiks priimti ir gautus pasiūlymus. Puiki proga įsigyti vertingą pirkinį savo namams. Antrąją dienos pusę galimas slaptas meilės nuotykis.

REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Suteikite savo jausmams laisvę. Jei turite skubių, svarbių reikalų, ypač susijusių su pinigais ar jūsų vaikų ateitimi, verta tuo užsiimti. Beje, tai meilės staigmenų diena : galite netikėtai įsimylėti arba lengvai išspręsti konfliktą su mylimu asmeniu.

Žuvys

Romantiškas metas, kada neverta savęs varginti dalykiniais rūpesčiais, bendravimu su svetimais. Būdami su savais, leisdami laiką su mylimu žmogumi šiandien pasijusite išties laimingi. Galite sužinoti, kas jus slapta myli.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų