Į skalbimo mašiną įpilkite šiek tiek šio skysčio: drabužiai bus minkštutėliai

Kai daugelis iš mūsų namuose šiuo metu praleidžiame daugiau laiko nei bet kada anksčiau, tai yra puiki galimybė išbandyti naujus namų valymo triukus. Dar vienas produktas, kurį verta išbandyti, atliekant namų ruošos darbus – tai distiliuotas baltasis actas. 

Praskiedžiamas vandeniu distiliuotas baltasis actas yra natūralus valymo produktas, kurį galima naudoti jūsų namuose, pavyzdžiui, valant indaploves ir langus.

Tačiau actas taip pat yra labai rūgštus, todėl turėtumėte vengti jo naudoti ant tam tikrų paviršių. Portalas heart.co.uk pataria, kuriuos namų kampelius galite valyti actu, o ko reikėtų vengti.

Langų valymas

Pasak langų ir durų ekspertų „Pella Branch“, galite pasigaminti langų plovimo priemonę maišydami vieną dalį distiliuoto acto su dešimčia dalių šilto vandens purškiamame butelyje.

Prieš tai nuvalykite langus minkštu mikropluošto skudurėliu arba popieriniu rankšluosčiu, kad pašalintumėte dulkes ir tik tuomet užpurkškite tirpalą. 

Prieš nuvalydami švaria šluoste, naudokite rankšluostį be pūkelių, kad įtrintumėte acto mišinį ir į nešvarias vietas.

Rankšluosčių skalbimas

Valymo entuziastai jau seniai tikina, kad rankšluosčiai tampa daug minkštesni, skalbiant juos su actu. Skalbimo temperatūra nustatykite 40 iki 60 laispnių ir tuomet, prieš pildami įprastą skalbiklį, įpilkite pusę puodelio paprasto baltojo acto. Po skalbimo rankšluosčiai bus minkštutėliai.

Kilimų valymas

Naudodami actą, taip pat galite atsikratyti ir dėmių ant kilimo. „Goodhousekeeping“ pataria sumaišyti vieną šaukštą skysto indų ploviklių ir vieną šaukštą baltojo acto su dviem puodeliais šilto vandens. Švariu skudurėliu trinkite šiuo mišiniu dėmę tol, kol ji išnyks.

Ko negalima valyti su actu?

Pasak „Real Simple“, yra keletas dalykų, kurių nereikėtų valyti actu, įskaitant granito ir marmuro paviršius.  Acto rūgštis gali nusėsti ant jūsų stalviršio dangos ir jis praras blizgesį.

Actas taip pat neturėtų būti naudojamas valant jūsų technikos gaminius, vaškuotus baldus ir grindis bei naminių gyvūnėlių pridarytą netvarką. 


Rašyti komentarą...
D
Dinga
2021-02-22 17:29:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na langus taip išvalysite tik užmiesty, bet gyvenant pirmam aukšte prie judrios gatvės pabandykite. Tuomet siulykite kitiems.
Atsakyti
0

O
Ona
2021-02-23 07:45:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tikrai gera priemonė
Atsakyti
0

O
Ona
2021-02-23 07:45:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tikrai gera priemonė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų