Į skalbimo mašiną įpilkite druskos: drabužiai atrodys lyg nauji

Kaip sugrąžinti sulamdytai kepurei formą, atsikratyti pūkelių nuo drabužių – visą tai galite lengvai padaryti, jeigu tik žinote, kaip. Tokie efektyvūs triukai padės sutaupyti laiko, pinigų ir nervų. „Bright Side“ siūlo keletą patarimų, kurie gali palengvinti jūsų buitį.

Paimkite vieną skustuvą ir lėtai braukite juo per pūkeliais apsivėlusius drabužius. Darykite tai lėtai, kad netyčia nepaliktumėte skylės drabužiuose. Visų pirma drabužį išplaukite, su skustuvu panaikinkite pūkelius ir viską užbaikite nuvalę drabužį su pūkų nurinkėju.

Lengvai atkursite kepurės formą.

Paimkite nedidelę keptuvę ar puodą ir užvirkite vandenį. Nustatykite nedidelį kaitrą ir ant keptuvės viršaus uždėkite kepurę ar skrybėlę. Garas palaipsniui ištiesins raukšles ir grąžins jos formą.

Sugrąžinkite drabužiams išblukusias spalvas.

Įdėję drabužius ir įpylę skalbiklio, į skalbimo mašiną, į būgną, supilkite maždaug 1/2 puodelio (150 g) druskos. Tai ne tik atkuria spalvas, bet ir gali padėti išvengti naujų drabužių išblukimo.

Jei norite, galite įpilti druskos kiekvieno skalbimo metu. Įprasta valgomoji arba labai smulkio druska tam puikiai tinka, tačiau venkite rupiai maltos jūros druskos, nes ji gali nevisiškai ištirpti skalbimo mašinoje.

Druska taip pat yra veiksmingas dėmių valiklis, ypač tinka bandant pašalinti kraujo, pelėsio ir prakaito dėmes.


Rašyti komentarą...
T
Tai
2020-03-22 19:26:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idomu ar greit nuo druskos suges ir nebeveiks skalbenke? Automobilams gatveje barstoma druska tai kenkia.
Atsakyti
0

N
Nežinomasis
2020-03-22 14:31:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norėjau paskaityti, nusiųsti mamai, močiutei, bet kai pamačiau, kad tai siūlo ,,Bright side", tai nusprendžiau gal geriau jau nereikia mėginti tą kas čia parašyta...
Atsakyti
0

Česlava
2020-03-22 18:32:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar be druskos reikia pilti skalbimo priemonių?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų