Į skalbimo mašiną įdėkite folijos: rezultatas nustebins

Tam, kad drabužiai gerai išsiskalbtų ir taptų minkšti, mes naudojame įvairiausias priemones, tačiau ar žinojote, kad yra daug paprastesnis būdas, kurį galite išbandyti vien tik turėdami gabalėlį aliuminio folijos?

Kai kurie tvarkymosi entuziastai aliuminio folijos kamuoliukus deda į drabužių skalbyklę arba džiovyklę ir teigia, kad tai veikia daug geriau negu bet kokie skalbinių minkštikliai ir kainuoja pigiau. 

Gydytoja ginekologė Staci Tanouye, kuri reguliariai dalijasi klipais socialiniame tinkle „TikTok“ netgi sako, kad ši gudrybė idealiai tinka turintiems jautrią odą. Ji mano, kad įprasti audinių minkštikliai ir džiovinimo lakštai gali sukelti dirginimą ir rekomenduoja vietoj jų naudoti iš aliuminio folijos padarytus kamuoliukus.

Trumpame vaizdo klipe ji atskleidė, kad tam galite naudoti aliuminio foliją, vilnos džiovinimo kamuoliukus ir net teniso kamuoliukus, kurie visi yra pigesni ir saugesni nei skalbinių minkštikliai, rašoma thesun.co.uk

Ji rašė: „Venkite minkštiklių ir džiovinimo lakštų, jei turite jautrią odą. Abiejuose yra per daug dirgiklių ir kvapiklių.“

Ji paaiškina, kad aliuminio folija sumažina drabužių elektrinimąsi ir tam tereikia prieš skalbimą, kartu su drabužiais, įdėti suglamžytą aliuminio folijos kamuoliuką.

Išgirdusi, kaip puikiai veikia šis triukas, jį išbandė ir tvarkos entuziastė Andrea Jean ir įspūdžiais pasidalino savo „YouTube“ kanale.

Ji sakė: „Idėja yra ta, kad tai turėtų padėti sumažinti drabužių elektrinimąsi, kad jie galėtų skalbtis efektyviau.“

Prieš išbandydama šį triuką, Andrea prisipažino, kad nėra tikra, kodėl reikia naudoti aliuminio foliją skalbyklėje ir pasiūlė tai daryti džiovyklėje. Tačiau nepaisant dvejonių, rezultatas ją gerokai nustebino.

Vis dėlto ji pasakė, kad jeigu jai reikėtų rinktis vieną aliuminio folijos kamuoliukų panaudojimo būdą, ji naudotų juos vietoj džiovinimo lakštų.

REKLAMA

Aliuminio folijos  kamuoliukus galima pakartotinai naudoti pora mėnesių, o tai, be abejo, sutaupys jums pinigų. „CNet“ taip pat teigė, kad folijos kamuoliai padeda sustabdyti drabužių sulipimą.

Internetinėje svetainėje buvo rašoma: „Folijos kamuoliukai sustabdo elektrinimąsi ir todėl drabužiai nesulimpa, o tai pagreitina jų džiovinimo procesą.“


Rašyti komentarą...
A
Arvis
2021-01-04 14:27:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia tas pats sūdas ,kai vietoj skalbiklio kažkada siūlė plastmasinius kamuoliukus dėt kartu su skalbiniais
Aina jie nx
Atsakyti
-18

J
Juk
2021-01-04 14:58:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Folija aliumine, dildama kaip ir kitas aliuminis gaminys, juoduoja. Idomu ar tarp baltu rubu pasisuks folija nepadarys pilku?
Atsakyti
-17

V
Vat
2021-01-04 10:13:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negalvoja rašytojas. Folija( plona metalinė plokštelė )pasitaiko ir aliuminė Al ir varinė Cu pas mus. Reikia ir pasakyti : aliumininė folija.
Atsakyti
-28

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų